Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Ahoj Ada, tak to by si si mala čo povedať so Zunickou:)) Ona už tiež dosiahla svoj cieľ po prvých 30 dňoch a rieši, ako ďalej. Inak, v knihe je písané, že kto chce len upraviť váhu o 5-7 kg tuším, tak môže skončiť aj skôr. Ak chceš však,aby sa ti zmenil metabolizmus, bolo by dobré vydržať 90 dní. Ty máš aj teraz super váhu k svojej výške, takže nemyslím, že by si potrebovala meniť metabolizmus

ada2011

Ahojte kocky. Tak som sa rozhodla aj ja k vam pridat nejaky prispevok. Momentalne mam 18-ty den a zatial som schudla 4,5kg. Povodna vaha 64, vyska 170cm. Moj ciel je 57kg, nechcem vyzerat ako vyzla:-),môjmu muzovi sa to nepaci.Prenho som bola pekna, ked som mala 68. Som strasne rada, ze je taketo forum, kde sa dozviem vela dobrych rad. Inak mam taky pocit, ze svoju cielovu vahu dosiahnem za 30 a nie za 90 dni, poradte mi, co potom. Chcem, aby sa mi upravil metabolizmus, asi by som mala vydrzat 90 dni, ale co, budem viacej jest? Kocky poradte. Inak teraz mam dovolenku a ucim sa na statnice, tak ocakavam, ze niektory den ma asi chyti panika a porusim to, ale netrapim sa tym, radsej zhresit raz za cas,ako kazdy den. Tak vam drzim vsetkym palce a uspesne zhadzovanie kil:-)

kubalka

Ahojte:))) Tak ste tu dosť toho popísali, mala som čo robiť, kým som prečítala. Vítam nové tváre:))) Moika, je to strašné, ako musíš makať, ten Váš manažér má aj chrbtovú kosť? Však toto je normálne zdieranie:((( Zunicka, zaujímala ťa tá moja včerajšia večera, že? No tak, nakoniec som zjedla celý ten zoznam, čo som včera napísala okrem krupicovej kaše. Namiesto nej som si dala čokoládový jogurt. A ešte k tomu všetkému 150 g balík hrozienok v čokoláde. Ale nehnevám sa na seba, priznám, že som mala včera prvýkrát počas diéty trošku výčitky svedomia,ale váha dnes ukázala o 700 g menej ako včera, takže v pohode:))) Moika, myslím, že pri tvojom nasadení môžeš v pohode spapať aj 3 koláčiky + nanuk:))) To ja mám 160 cm:) Dnes vitamínky, sa teším:)) A ďakujem za tip na tú fazuľku, to som ešte nepapala, tak najbližšie škroby vyskúšam:))

moika

Tesi ma, Zuzka :)
Tentokrat si to uhadla presne, 170cm a 58kg asi :) Presne tak, ja chcem tiez mensi zadok, boky a stehna...brusko mam celkom fajn, ak sa moc neprejedam samozrejme, co uz teraz vsak nehrozi :)
Hej hej, bola som mala kancelarska myska, ktorej aj trosicku praca chyba, bo ma velmi bavila..len skoda, ze platovo to nebolo ono,ale aj som rada ze som odisla, bo som o skusenost bohatsia :)
No mama sa rozhodla, ze chce pocitac..sice sme ju aj trosku odhovarali, lebo ju treba na nom naucit, a vsetko tam naistalovat, ale nedala sa prehovorit, tak je to teraz na mne, tak dufam ze to vsetko stihnem vybavit a hlavne ju na nom aj nieco naucit :)...inak tie hovory su fakt drahe, hlavne ak volam cez den, pocas vikendov su lacnejsie, mesacne vsak na kredit miniem cez 30eur..a takto bude ona platit mesacne mozno menej ako 20e za net a mozeme volat cez skype zadarmo a stale :)

zunicka

Tak tak,zuzana:)Moc sme tie nase mena neschovali do prezyvok:)Nie modelka nieee:)Este trosku uzsie stehna a trosku mensie brucho a zadok a budem spoko:)To chceme asi vsetky.
Tak aj ty si robila v kancliku?Hm,ze medved..take zle to isto nie je..ved mas 170cm a vazis kolko to?57 ci 58?ci som sa zase sekla?ale ak som sa nesekla..tak mas o 4cm menej a o 7kg menej,takze urcite si na tom lepsie ako ja:)
Aha,takze idete kupovat pocitac..to je rozumne,platit si internet vyjde urcite lacnejsie ako telefonaty na slovensko ci do irska.Teraz sa daju kupit pocitace celkom lacno.

moika

ano ano ..Monika, a ty? zo zunicky mi ide len tak zuzka :)
Inak ty chces byt modelka ?? :)) No mna by to tiez este lakalo dat trosku dolu, a ty si vysoka, podla mna tych 60kg by malo byt u teba uplne ze super :) ale menej urcite nie !!! ale ved uvidis sama, aj podla toho ako sa budes citit. No o tom sedavom zamestnani mi nieco hovor. Ja som predtym robila v kancelarii 8 rokov, a pekne sa mi to odrazilo na postave, zadok a stehna mam ako medved :(
Samozrejme, ze rodicia nadseni nie su. Maju nas dvoch, a obaja sme v zahranici, ja som minuly rok chodila domov castejsie, ale brat iba 2 krat do roka alebo len raz. Teraz ked pridem, chcu nasi pocitac doma, aby s nami mohli volat castejsie cez skype :) Takze ma cakaju vybavovacky okolo toho.

zunicka

Presne,vela zien porusilo a nic si z toho nerobili..ani ty si nerob,lebo treba byt v pohode ked clovek dietuje,potom to ide lahsie dole:)
Aha,tak u vas bude velka oslava...a Ty si Monika ze?:)
Ako to zvladaju rodicia ze ta vidia len takto malo..lebo nasi nam zvyknu vycitat,ked chodime len kazdy druhy,treti tyzden pozriet,ze je to malo...tak to uz neviem co by hovorili,keby sme sa videli 2x do roka.
Veru,ta kriza skrizila plany asi vela ludom,no co uz,nejako bolo nejako bude,hlavne ze sme zdravi..klop-klop-klop.
Vodovy den este neviem,uvidim.Vazim teraz 64,8,priatel mi uz zakazuje dalej chudnut,ale ja by som mozno rada mala tych 60kg ako kedysi na strednej:)Ja som nikdy neriesila vahu,vzdy som bola tak akurat,ale s pribudajucim vekom a sedavym zamestnanim to volako ide hore aj ked clovek predtym nikdy nemal nijaky takyto nabeh....

moika

Joj moja dakujem...ja si tiez vravim, ze vela zien dietu porusilo teraz pocas sviatkov a vobec sa za to nehanbili...za to ja som to vtedy zvladla :), ale myslim ze ty krizu mat isto nebudes, ved uz si tolko vydrzala.
Joj domov sa tesim velmi, naposledy som bola v novembri, mama ma 50-tku tento tyzden..tak pridem trosku neskor,ale predsa a ja budem mat v maji meniny, tak to oslavime spolu :)
Inak to si viem predstavit teraz ked je kriza, je to dost tazke obdobie, clovek preratuva kazdu korunku, len aby mal nieco aj bokom keby prisiel o pracu, ci sa nieco stalo. Inak aj budes drzat ten vodovy den, ci ako si sa nakoniec rozhodla? Ved ty si uz pekne dala dolu, kolko vlastne teraz vazis?

zunicka

nooo,tak 34den,to uz bude urcite dole 5kg.A podla mna za krizu sa nemusis hanbit,kazdeho raz pristihne...aj na mna urcite pride,mozno ked budu mat prist moje dni.Co je jeden den oproti tym vsetkym ktore si uz vydrzala a este vydrzis.
Aha,takze tentokrat si ta uzije rodinka,super,viem si predstavit ako sa tesis.Ja som bola v amerike len tri mesiace a domov som sa tesila strasne prestrasne...som sa bala aj cez cestu chodit,ze ma prejde auto a ja sa toho uz nedozijem-sila co:))))
No dovolenka mozno bude mozno nebude...kedze je ta kriza a mame hypoteku tak chceme setrit,kedze nikdy nevieme co sa moze vsetko stat..ale aspon autom do chorvatska by sme chceli ist,uvidime ci sa bude dat...

moika

zunicka...domov idem 10.5. a to bude moj 34.den!! Joj moja, to ani nemozem napisat, co vsetko som v ten den pojedla, resp. vecer, cely den som sa drzala a potom prisla kriiiza, normalne sa hanbim, nastastie to bol iba ten jeden den...ale som sa zatala, ze nemozem takto a pokracujem dalej v diete. Ja si myslim ze v maji uz bude teplucko stale, tak snad uz ukazem svoje krasne stihle telo :)))))...tentokrat si chcem uzit hlavne rodinu, lebo vzdy ked som prisla domov, tak to bolo len par dni a to som lietala s kamaratmi,a rodicov som pomaly nevidela :(
A co ty, aj planujete s priatelom nejaku dovolenku?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk