Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

fak?tak som si to s niekym poplietla,to pardon...
3 na cely hotel,je on normalny?Ale ved to nie je v ludskych silach takto robit kazdy den..teda:(
2tyzdne,tak to je super,to si stihnes uzit aj rodinku aj kamaratov...dufam,ze Ti vyjde aj pekne pocasie,nech mozes ukazat stihle telo!5kg isto das..ved to budes mat ktory den ked pojdes na SR?Ja som dala dole 5kg za 27dni...a to ty isto uz tolko budes mat,ked hovoris ze po vodnom dni...mozno aj viac ako 5kg...
Tak si daj nanuk a len jeden kolacik,dalsi strc do mraznicky.
Fiha krizu..tak to hned sem napis,my ta podrzime...a moc si hresila?

moika

zunicka, trosku ta opravim, ja mam 170 cm :)
joj moja, v praci je to teraz dost zle, kolega isiel na dovolenku, a vedenie nechce nikoho dalsieho zobrat, aspon na vikendy, kedy by fakt bola pomoc potrebna,vtedy je hotel uplne plny a manager by chcel, aby sme ho 3 ludia aj cely upratali, co je samozrejme nemozne!! a ani vysvetlit si to nechcu dat :(...domov pridem na 2 tyzdne, juj uz odratuvam dni ako chlapi na vojne :) No neviem zunicka, ci to risknem aj s tym nanukom, aj kolacikmi, chcem prist domov stihlucka, to budem mat akurat po vodovom dni, a to by som chcela mat o 5 kg menej ako som zacinala :) k vodovemu dnu mam este 2 tyzdne pred sebou..tak snad to zvladnem stiahnut este :) No poviem ti, ze som mala posledne dni dost krizu, a akosi som ju striktne nedodrziavala...ale to som mala pred svojim dnami, co sa ani necudujem, ale teraz idem opat naplno :) nemozem si dovolit uz ziadne prehresky !!!

zunicka

A to co tak moc robite..odisli nejaki ludia tak to musite pokryt? Ved to su uplne zle podmienky,teda:(
Tvoja cesta na slovensko sa uz blizi..a na ako dlho sem prides? Veru nebudes to mat lahke,ale mas pravdu,da sa to pekne zadelit a ochutnas vsetko:)
Mnam jablkove kolaciky!Ja ze ich skryvas pred splubyvajucimi a ty sama pred sebou!:)Vsak ty nie si ten typ,co by robil prehresky.
Moika daj si aj nanuk,sak pekne ti to ide dole,tak co budes:)

zunicka

sisinka,aha jasne,vsak mi to nesedelo,ze mas 6ty den a ten predsa nie je uh:)mnam rebarborovy kolac..to som raz jedla ako mala,dala by som si:)
160cm ma aj moika:)
11kg sa mi zda realne,budeme drzat palce.
No ale tie fazule nemozes jest kazdy 4ty den:)Budes si musiet este nejake alternativy vymysliet...

moika

zunicka, ono ani nevadi ze dietujem, len od nas manager chce, aby sme robili za dvoch, a to sa neda :( teraz robim za sebou 7 dni a od rana 8.30 do 17.00 sa nezastavim, nemam cas sa kedy ani najest, napit, ist na wc..nic :( a to ma totalne nici, a nielen mna, aj ostatni kolegovia su zniceni a to robia menej dni ako ja..vobec nedodrziavam pitny rezim, co ma hrozne hneva :( asi najlepsie budem dodrziava dietku ked pridem domov :) sice budu na mna cihat zo vsetkych stran rozne dobroty, ale ked si ich zadelim pekne na prislusny den, tak myslim ze to v pohode zvladnem :)
Ja som si na zajtra kupila jablkove kolaciky, uz sa na ne tesim, ale musela som ich schovat, inak neviem ci by neskoncili v zaludku trosku predcasne :)) A zajtra na obed este netusim co si pojdem uvarit, ale rozmyslam nad cestovinami so zeleninou. Inak ten magnum by som si veru dala..sa nam v irsku oteplilo, tak by to nebolo az taky zly napad, ale este aj tie kolaciky, no neviem neviem to uz je asi vela sladkeho :)

sisssinka

ja mám až zajtra UH deň,takže dobrôtka bude až zajtra,dnes mi priniesol priateľ od mamky rebarborový koláč,tak som si z neho hneď 3 kúsky odložila...ja mám 160 a začala som na 66kg,po 90 dňoch dúfam,že budem mať 55 kg,toľko som vážila ešte pred 2 rokmi a vtedy som sa cítila dobre,takže 11kg by som chcela zhodiť...uvidíme ako to pôjde
mám aj knihu o 90dňovke,ale na škrobový deň ma tam nejako nič nezaujalo,možno tú segedínsku polievku by som z toho bola schopná ešte zjesť,ale fazuľky s kečupom a chlebom ma lákajú viac :)

zunicka

Hm moika,mozno je to teraz pre teba narocnejsie ked dietujes...mozno mas menej sily..neviem,niektori pisali,ze sa citili unaveni ale ja sa zatial pri tejto diete citim super,i ked je pravda,ze ja robim za pocitacom a ty si cely den na nohach..hm:(
Fazula v paradajkach je super,aka nahoda,ze prave som to radila sisinke na skrobovy den:)
Ja som si dnes na UH veceru dala jablkovu presnidavku a ten nanuk magnum co sme tu minule ospevovali,ale len polku..mala som chut na cely ale slubila som priatelovi druhu polovicu:)
Tak si skus dat zajtra na veceru nieco,co si predtym casto jedavala a teraz si to vdaka diete nemozes dat...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk