Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

nemas za co sisssinka,vacsinou si tu zvykneme pisat co varime,takze kludne nakukni castejsie a nechaj sa inspirovat.Ano myslim tu fazulu v konzerve napriklad z lidlu...ja si ju este zvyknem ochutit nejakym korenim alebo pridam este kecup..kazdy podla svojej chute.Na tento skrobovy den mozes aj cinske ryzove rezance s nejakou zeleninovou omackou.
Asi vsetci tu mame najradsej uhlhohydratovu veceru:)Vsetky sme tu na sladke..sak baby,to sa da cakat:)
No a pochval sa aku dobrotku si mala dnes na veceru Ty?
Sisinka mas knizku k tejto diete?Tam je tiez vela receptov.Ak nemas,napis mail,poslem ti.
A Sisinka aku vahu chces dosiahnut?

moika

ahojte babulky
no pred chvilou som konecne prisla domov z prace, totalne rozbita :( oni ma chcu asi znicit mam taky pocit, este musim prezit zajtrajsok a huraaa 2 dni volno :)
zunicka - ja som dnes mala na veceru fazulku v rajcinovej omacke z lidla...celkom to uslo...inak si robim vzdy rizoto, ale vcera som bola dost leniva, tak som to nechala len na konzervu :) zajtra mam UH den...sa tesim na veceru..sice naposledy mi akosi sladke dobre nepadlo. Inak s tym vazenim mas pravdu, ved nejde o zivot :)
sisssinka...aj ja ta vitam medzi nami :)

sisssinka

ďakujem za privítanie :) a za tip...to myslíš takú fazuľku v konzerve v paradajkovej omáčke,ktorú môžem kúpiť napr. v Lidli??tak to ma nenapadlo,to je priateľovo oblúbené, tak mu nejakú konzervu nabudúce ukradnem :)..najradšej mám UH deň,špagety to istia a ten koláčik na večeru,no mňam,som strašne na sladké,tak sa už teším na zajtrašok a vitamínový deň je tiež v pohode zvládnuteľný a teraz už zvládnem s fazuľkou aj škrobový...ešte raz ďakujem :)

zunicka

Sisssinka,vitame ta medzi nami!To je super uspech,parada!
Na skrobovy den si mozes urobit napriklad hrachovu kasu,alebo si ohrejes fazulu v paradajkovej omacke,ktoru kupis uz hotovu, k tomu krajec chleba...vela receptov je na tejto stranke chudnime.kiga.sk treba sa ale zaregistrovat.

sisssinka

ahojte..ja som sem ešte nikdy neprispela,ale sledujem túto tému už dlho a na základe Vašich výsledkov som sa odhodlala začať aj ja...mám síce len 6.deň dnes,ale musím sa pochváliť,začala som na váhe 66 kg a teraz mám 64,ani sa mi veriť nechcelo a to som sa na váhu postavila až po večeri :)...len problém mi robí škrobový deň,to ozaj neviem na nič chutné dôjsť a zemiaky a ryžu vôbec nemusím

zunicka

Nejak nam to tu dnes umrelo..nikto nic nepise...
Tak ako kubalka,co nakoniec zvitazilo?
A moika ako si sa dnes mala?

kubalka

Ešte neviem, ale mám niekoľko variant: krupicová kaša, plnené perníky, puding so šľahačkou a nejaká doboška:)) Najradšej všetko, ale to sa naraz nedá, že jo:))))))

zunicka

Tak super ze ti to chutilo a to si vravela ze spenat moc nemusis,super.
No lasagne mam po zaruke,takze si varim cestoviny:)A na ne dam tu sampionovu omacku.Uz hutam co vecer..co ty?

kubalka

Hm, veru áno. Ja už mám aj obed za sebou, bola som tak strašne hladná, že som sa musela najesť o 11.30. Ten špenát bol vynikajúci, nakoniec som ho jedla s tarhoňou. A ako lasagne? Podarili sa?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk