Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Kubalka tip na to korenie som nasla v nejakej diskusii prave o tejto diete,ze to baby pouzivaju na zeleninu.
ALe mas pravdu,teraz je uz tolko korenin,ze az..urcite si niekedy sprav prieskum a uvidis,co vsetko dobre objavis:)
No aka nahoda,dnes chcem aj ja robit lasagne..ale s inou plnkou..udusim si sampiony na pore,zalejem drvenymi paradajkami,ochuti bazalkou a touto plnkou budem plnit lasagne.Priatelovi tam dam aj platkovy syr,dva dni diety mu stacili,dal dole kilo a dnes si konecne moze dat cokoladove vajicko:))))
Myslim,ze aj mrazeny spenat tam moze ist v pohode.

kubalka

Zunicka, ďakujem za link, bola som prekvapená, že existuje mnoho takýchto super korenín a ja o tom ani neviem. Chcelo by to dôkladnejšie nakupovanie a nie narýchlo, ako to robím ja. Keď sme s malými, tak len všetko potrebné nahádžeme do košíka a utekáme. Oni totiž dlho nevydržia sedieť vo vozíku len tak. Musím ich raz nechať poobede manželovi a vyraziť si sama na nákupy:)) Ďakujem za držanie palcov na ten vodný deň, určite si to hrozno kúpim:)) Pre istotu, aby som niekde neodpadla:)) Zas bude slnečný deň, tak mám radosť.:)) Čo dnes chystáš na obed? Ja nemám ani šajnu, akurát rozmýšľam nad tou tvojou omáčkou so špenátom, že si to urobím medzi lasagne. Môže byť aj mrazený špenát? Lebo iný nemám.

zunicka

kubalka,dik za radu,mas pravdu,asi sa na vodovy den vykaslem. Sak som si ani nevsimla prispevky medzi tym mojim jednych ktori je tu snad 15x,ach jo:(
Hm tak to budes mat narocne na tej chate,drzat vodovy den,este ze si to tak vymyslela ze pojdes domov..budem ti kazdopadne ale drzat palce,je to dost tazke nic nejest cely den..mas pravdu kup si nejake ovocie,urcite hrozno ktore je cistiace...budem na teba mysliet.
Veru pekna prechadzka,ja rada chodim peso..ved ty sa zase dost nalietas pri deckach a este aj cvicis...
Som si vsimla ze su kolotoce pri carfure,takze deti sa do nich zamilovali...no veru to je nebezpecna laska,vytahuje peniaze z vrecka...
Korenie je od Vitany a vola sa Grilovana zelenina
www.vitana.sk

zunicka

tak az 5krat,no to je asi rekord tohoto servera:)
moika,hadam ta vaha nerozhodi...vsak to ide vsetko tak pekne a nejde predsa o zivot:)

zunicka

Kubalka,ved prave,ze co ked tie 2 kila schudnem skor ako kym dokoncim 90 dni,tak neviem co mam robit,lebo ja tak vela chudnut nechcem,ale v knihe pisu,ze ked nedodrzis 90 dni,tak ze sa neupravi ten metabolizmus,a to ja vlastne chcem,hm.
Ja myslim,ze ked ty budes mat 27.den,tiez budes natom ako ja:) Ty aj cvicis,ja akurat chodim peso aj dnes sme boli cez lesopark a solinky na bulvari v kaviarnicke a odtial popri carrefoure peso az na vlcince.
Myslim,ze to neboli prehresky to co si pisala...niekedy je to tak,ze niektori den sme viac hladne,tak jeme viac,inokedy zase menej..a tak nejak sa to vyrovna:)Hlavne ked je to z tej skupiny v ktorejto ma byt,aby sa lahko travilo:)
Hm segedinska polievka,to znie dobre,lebo ja som uz kapustu hodne davno nejedla.Urcite bola dobra,ked chutila aj tvojmu "masovemu" manzelovi.
Sampiony som kupila v kauflande take 3 velke steakove za 1,39Eur. Potrela som ich olejom olivovym a posypala grilovacim korenim na zeleninu,opekala som to na grilovacej panvici z ikei z kazdej strany asi 10min.Robila som to prvy krat,ale boli chutne,nabuduce ich skusim upiect pod grilom v rure asi 20min.

zunicka

Kubalka,ved prave,ze co ked tie 2 kila schudnem skor ako kym dokoncim 90 dni,tak neviem co mam robit,lebo ja tak vela chudnut nechcem,ale v knihe pisu,ze ked nedodrzis 90 dni,tak ze sa neupravi ten metabolizmus,a to ja vlastne chcem,hm.
Ja myslim,ze ked ty budes mat 27.den,tiez budes natom ako ja:) Ty aj cvicis,ja akurat chodim peso aj dnes sme boli cez lesopark a solinky na bulvari v kaviarnicke a odtial popri carrefoure peso az na vlcince.
Myslim,ze to neboli prehresky to co si pisala...niekedy je to tak,ze niektori den sme viac hladne,tak jeme viac,inokedy zase menej..a tak nejak sa to vyrovna:)Hlavne ked je to z tej skupiny v ktorejto ma byt,aby sa lahko travilo:)
Hm segedinska polievka,to znie dobre,lebo ja som uz kapustu hodne davno nejedla.Urcite bola dobra,ked chutila aj tvojmu "masovemu" manzelovi.
Sampiony som kupila v kauflande take 3 velke steakove za 1,39Eur. Potrela som ich olejom olivovym a posypala grilovacim korenim na zeleninu,opekala som to na grilovacej panvici z ikei z kazdej strany asi 10min.Robila som to prvy krat,ale boli chutne,nabuduce ich skusim upiect pod grilom v rure asi 20min.

zunicka

kubalka

Moika, tak veľa síl do ďalších dvoch dní, a potom zaslúžený oddych. Je super, keď ťa váha neodrádza, s niekým to dokáže dosť zakývať. No, musím už končiť, tak dobrú noc:))
Zunicka, pozerám,že zas to trošku blbne:)))

moika

kubalka...no dnes to bol opat jeden z narocnych dni...ale mam ho uspesne za sebou..este dva dni a konecne vytuzene volno :) Mne nerobi problem ak vidim, ze vaha isla hore, mna to skor este viac motivuje...teraz sa odvazim asi tak o tyzden, alebo az po vodovom dni..ale dotial zrejme nevydrzim :)
holly_dolly ...vitaj medzi nami:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk