Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Kubalka,ved prave,ze co ked tie 2 kila schudnem skor ako kym dokoncim 90 dni,tak neviem co mam robit,lebo ja tak vela chudnut nechcem,ale v knihe pisu,ze ked nedodrzis 90 dni,tak ze sa neupravi ten metabolizmus,a to ja vlastne chcem,hm.
Ja myslim,ze ked ty budes mat 27.den,tiez budes natom ako ja:) Ty aj cvicis,ja akurat chodim peso aj dnes sme boli cez lesopark a solinky na bulvari v kaviarnicke a odtial popri carrefoure peso az na vlcince.
Myslim,ze to neboli prehresky to co si pisala...niekedy je to tak,ze niektori den sme viac hladne,tak jeme viac,inokedy zase menej..a tak nejak sa to vyrovna:)Hlavne ked je to z tej skupiny v ktorejto ma byt,aby sa lahko travilo:)
Hm segedinska polievka,to znie dobre,lebo ja som uz kapustu hodne davno nejedla.Urcite bola dobra,ked chutila aj tvojmu "masovemu" manzelovi.
Sampiony som kupila v kauflande take 3 velke steakove za 1,39Eur. Potrela som ich olejom olivovym a posypala grilovacim korenim na zeleninu,opekala som to na grilovacej panvici z ikei z kazdej strany asi 10min.Robila som to prvy krat,ale boli chutne,nabuduce ich skusim upiect pod grilom v rure asi 20min.

zunicka

Kubalka,ved prave,ze co ked tie 2 kila schudnem skor ako kym dokoncim 90 dni,tak neviem co mam robit,lebo ja tak vela chudnut nechcem,ale v knihe pisu,ze ked nedodrzis 90 dni,tak ze sa neupravi ten metabolizmus,a to ja vlastne chcem,hm.
Ja myslim,ze ked ty budes mat 27.den,tiez budes natom ako ja:) Ty aj cvicis,ja akurat chodim peso aj dnes sme boli cez lesopark a solinky na bulvari v kaviarnicke a odtial popri carrefoure peso az na vlcince.
Myslim,ze to neboli prehresky to co si pisala...niekedy je to tak,ze niektori den sme viac hladne,tak jeme viac,inokedy zase menej..a tak nejak sa to vyrovna:)Hlavne ked je to z tej skupiny v ktorejto ma byt,aby sa lahko travilo:)
Hm segedinska polievka,to znie dobre,lebo ja som uz kapustu hodne davno nejedla.Urcite bola dobra,ked chutila aj tvojmu "masovemu" manzelovi.
Sampiony som kupila v kauflande take 3 velke steakove za 1,39Eur. Potrela som ich olejom olivovym a posypala grilovacim korenim na zeleninu,opekala som to na grilovacej panvici z ikei z kazdej strany asi 10min.Robila som to prvy krat,ale boli chutne,nabuduce ich skusim upiect pod grilom v rure asi 20min.

kubalka

Enka, určite nie na desiatu syr alebo párku. Obed mäso, večera mäso. Obed syr, večera syr atď. Medzitým len ovocie, zelenina, čaje, prípadne káva. Neviem, čo obsahuje ten polotovar na palacinky alebo lievance, ale ak je tam v zložení napr. vajíčko, tak to nesmieš. Ale jestvuje jeden recept na palacinky: -odkaz odstránený- Plnku si už urob akú chceš, napr. ovocnú-jabĺčka s hrozienkami

kubalka

Moika- ako bolo v práci? Máš pravdu, neváž sa každý deň, ak to vydržíš. Oči neklamú a to je podstatné. Ja sa tiež teraz nebudem vážiť,odvážim sa až deň pred vodovým a deň po vodovom.
Hello-dolly - vitaj a držíme palce. Som rada, že je nás toľko prívrženkýň tohoto super stravovania:)))

enka4

kubalka dakujem za povzbudenie, ozaj a to ked mam bielkovinovy den a dam si na obed maso aj na veceru maso tak na desiatu si nemozem dat syr? alebo parku alebo daco take??ja sa v tom este neviem orientovat.inak chcela som sa opytat ci na uhlohydratovy den mozem take ako palacinky alebo lievance v prasku, zaraba sa to ida vobou,tak neviem.

zunicka

kubalka

Janka, v knihe je písané, že keď máš hlad, môžeš zjesť na desiatu 1 ks ovocia. Ja takto bežne jedávam ovocie alebo zeleninu aj na olovrant, prípadne večeru. Málokedy vydržím len pri dvoch hlavných jedlách, čo sú povolené.
Zunicka-neviem, čo by som ti poradila. Ale ak chceš, aby sa ti zmenil metabolizmus, mala by si podľa mňa absolvovať celých 90 dní. Možno skús diétu dodržiavať menej striktne, napr. papať väčšie porcie, ak sa to dá, alebo trošku ináč kombinovať, napr. keď máš bielkoviny, tak obed mäsko, večera syr. Jediné, čím som si istá, keby som bola na tvojom mieste, určite by som sa na ten vodový deň vykašlala. Inak, myslím, že telo bude samo vedieť, kedy dosť a prestane chudnúť. Len aby to nebolo odlišné od tvojej predstavy. No to ste teda mali riadnu prechádzku, veď ty prejdeš viac km takto ako ja na svojom orbitreku:))) Som strašne zvedavá, ako budem na tom ja, keď príde 27.deň. Rozhodla som sa, že ten vodový deň urobím ako treba, teda budúcu nedeľu. V sobotu mám vitamíny, ale tie na 100% poruším, keďže sa bude grilovať. V nedeľu pôjdeme domov hneď po raňajkách, ktoré nejako "zakryjem" a budem sa snažiť dodržať vodový, ale viem určite, že sa nebudem trápiť iba vodou, ale dám si nejakú ovocnú alebo zeleninovú šťavu k tomu, prípadne nejaké ovocie.
My sme dnes boli na kolotočoch pri Carrefoure, prišla som odtiaľ dosť vytočená, malí sa totiť ani za hodinu nechceli odtiaľ pohnúť. Takže sme tam utratili 20 EUr za atrakcie, niečo sme ešte pokúpili v obchode a išli domov. Nabudúce im urobíme výlet do prírody a nie takto. Grilovacie korenie na zeleninu? Takéto niečo špeciálne existuje?
Enka - neboj, schudneš. Pri tejto diéte doteraz schudol každý, kto sa na ňu dal a pri nej zotrval. Ja teda nepoznám nikoho, kto by neschudol aspoň pár kg.

zunicka

enka4

zunicka ja si myslim ze ono sa to spravi len pre to telo je to proste sok tak si musi len zvyknut.kolko si ty vlastne uz schudla? a dodrziavas to uplne strikte alebo aj porusis niekedy?ja uz moc dietam neverim tak dufam ze tato konecne zaberie ale stale sa bojim ze neschudnem aj ked to budem dodrziavat alebo ze robim nieco zle aj ked si po celom dni zrekapitulujem vsetko co som jedla a sedi mi to aj tak niesom si ista.v podstate tak podstivo to drzim 5dni takze ziadne zazraky necakam ale dufam ze sa mi podari aspon 10kg schudnut...drzte sa kočky

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk