Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

alise

Pekný dník dievčatá... ja mám tento týždeň druhý vodný, takže v stredu sa aj vážim aj meriam a som zvedavá... pre mna bude asi dolezitejsie to meranie, nakolko mne vaha nie a nie dole, aj ked citim a vidim na sebe, ze som schudla a aj okolie dost reaguje...ved uvidim, ale aj ked mi to bude stat, vyhovuje mi takýto štýl stravovania a citim sa fajne... V nedelu som síce porusila, lebo sme boli na oslave a donutili ma- to naozaj, lebo už asi po 4x na navsteve som si nic nechcela dat, tak teraz som sa tomu nevyhla a zjedla som jeden kolac a jeden chlebík,ale neva, dnes si odpustim vecer zakusok a ide sa dalej :) A zajtra plavaren a vecer fitko... sestrina svadba sa blizi, leto tiez- aj ked to mi je viacmenej jedno, aj keby bola zima, som odhodlana schudnut... a držím palce aj Vam, len piste a piste, tak dobrý pocit, že sme na tom podobne... a že nechudnete? Nevadí, cholestor sa zbižuje, tlak a hlavne trávenie sa zlepsuje :) a raz sa aj ta vaha pohnut musi... ja mam dole stale nejake 3-4 kila po takmer 2 mesiacoch... ale prvý-krát som schudla 8 kil za cca.80 dni... potom som zacala chodit do prace a mali sme tam obedy a to bola chyba, lebo vaha sa mi casom vratila, aj ked nemozem povedat, že by to bol jojo efekt, bo som priberala-na prekvapenie dost pomaly... o 4 kila sa mi ale vaha vratila... tak pekný dník a s chutou do zhadozovania :)

simonaxxx

no tak celkom v pohode tento prvý deň ani hladná nie som. Uvidíme ako to pôjde keď budem v skole len na ovocí :D
Okolo 12ej som mala ten vývar s mrkvou a kuracie prsíčko, teraz som si dala pomaranč po cvičení aby ma neprepadla chuť na sladké a o tej 18ej si dám to kura a dám asi aj šalát k nemu

simonaxxx

janina 22, nemám knižku tak preto sa pýtam, dúfam že vás tým moc neotravujem... a dnes mám prvý bielkovinový deň :P

janina_22

simonaxxx :) prečítaj si poriadne tú knihu, na všetky tvoje otázočky tam sú odpovede :) drž sa a píš tu :)

janina_22

zdravím, :) vidím, že sa to už rozrástlo...joj, konečne sa cítim fajn vo svojej koži, 4 kilká urobia svoje, no do leta chcem ešte zhodiť....dnes som ale bola na oslave, všetko pekne som odmietala, jedla svoju stravu a keď ma niečo strašne lákalo, som si dala jablko, a dala som si ich asi 7 :D bože, dúfam, že to nevadí :D no ale potom prišla zmrzlinka, (malý kopček) tak som neodolala :D mala som chuť na sladké, hoci som mala škrobový a pekne sa zdržala, no proste mini zmrzka snáď neuškodila :) od zajtra opäť v normále :) ako ste na tom vy???

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk