Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Kubalka,ved prave,ze co ked tie 2 kila schudnem skor ako kym dokoncim 90 dni,tak neviem co mam robit,lebo ja tak vela chudnut nechcem,ale v knihe pisu,ze ked nedodrzis 90 dni,tak ze sa neupravi ten metabolizmus,a to ja vlastne chcem,hm.
Ja myslim,ze ked ty budes mat 27.den,tiez budes natom ako ja:) Ty aj cvicis,ja akurat chodim peso aj dnes sme boli cez lesopark a solinky na bulvari v kaviarnicke a odtial popri carrefoure peso az na vlcince.
Myslim,ze to neboli prehresky to co si pisala...niekedy je to tak,ze niektori den sme viac hladne,tak jeme viac,inokedy zase menej..a tak nejak sa to vyrovna:)Hlavne ked je to z tej skupiny v ktorejto ma byt,aby sa lahko travilo:)
Hm segedinska polievka,to znie dobre,lebo ja som uz kapustu hodne davno nejedla.Urcite bola dobra,ked chutila aj tvojmu "masovemu" manzelovi.
Sampiony som kupila v kauflande take 3 velke steakove za 1,39Eur. Potrela som ich olejom olivovym a posypala grilovacim korenim na zeleninu,opekala som to na grilovacej panvici z ikei z kazdej strany asi 10min.Robila som to prvy krat,ale boli chutne,nabuduce ich skusim upiect pod grilom v rure asi 20min.

moika

janka89 ...ja ked som hladna pocas dna, vacsinou je to medzi obedom a vecerou, tak si vzdy zobnem nejake to ovocie...myslim ze tym nic nepokazim..

zunicka

Kubalka,ved prave,ze co ked tie 2 kila schudnem skor ako kym dokoncim 90 dni,tak neviem co mam robit,lebo ja tak vela chudnut nechcem,ale v knihe pisu,ze ked nedodrzis 90 dni,tak ze sa neupravi ten metabolizmus,a to ja vlastne chcem,hm.
Ja myslim,ze ked ty budes mat 27.den,tiez budes natom ako ja:) Ty aj cvicis,ja akurat chodim peso aj dnes sme boli cez lesopark a solinky na bulvari v kaviarnicke a odtial popri carrefoure peso az na vlcince.
Myslim,ze to neboli prehresky to co si pisala...niekedy je to tak,ze niektori den sme viac hladne,tak jeme viac,inokedy zase menej..a tak nejak sa to vyrovna:)Hlavne ked je to z tej skupiny v ktorejto ma byt,aby sa lahko travilo:)
Hm segedinska polievka,to znie dobre,lebo ja som uz kapustu hodne davno nejedla.Urcite bola dobra,ked chutila aj tvojmu "masovemu" manzelovi.
Sampiony som kupila v kauflande take 3 velke steakove za 1,39Eur. Potrela som ich olejom olivovym a posypala grilovacim korenim na zeleninu,opekala som to na grilovacej panvici z ikei z kazdej strany asi 10min.Robila som to prvy krat,ale boli chutne,nabuduce ich skusim upiect pod grilom v rure asi 20min.

moika

ahojte kocky
zunicka...no pocuvaj sa, ty si teda urobila super pokrok -5,3 kg dolu...blahozelaaaam a tisko zavidim:)
kubalka...a ty dalsia pochvala od manzela, no toto :) len tak dalej :) inak ja kavu pijem stale, aj sladim, sice menej ako predtym. Skusila som pit kavu bez cukru, no ale musela som si ju trosku osladit, bo taku by som fakt nevypila.
bebebe...parada 10 kg dolu...drzim palce, aby sa darilo dalej :)
enka ...ja tiez papam vo vitaminkovy den na obed zeleninovy salat, ten ma viac zasyti ..ovocie mam len na ranajky a veceru, ale tiez si myslim, ze by si sa mala poradit s lekarom o tejto diete, ked ti ovocie nerobi dobre..
Dnes som sa inak nevazila...a ani aspon tyzden nebudem...mne stacia pochvaly od kamaratky :) ved dolezite je ze idu dole centimetre a trosku sa formuje postava, no nie? :)

hello_dolly

Ahoj dievčatá. Rozhodla som sa konečne so sebou niečo robiť a pridať sa k vám, lebo veľmi potrebujem povzbudenie. Mám za sebou ťažké obdie, 2 rozchody v priebehu pol roka, depresie, prejedanie. Ale povedala som si, že už stačilo! Zajtra si dám taký prečisťovací ovocný deň na rozbeh a od utorka začínam s 90dňovkou. V utorok ráno sa pomeriam, povážim a spíšem to všetko sem. Tak mi držte palce aby, som to vydržala =)

janka89

ahojte kocky,ja by som sa cela opytat ze ci pocas tento diety sa medzi ranajkami a obedom abo obedom a vecerou nesmie jest nic ine iba to co je napisane,alebo si mozem dat nejake ovocie abo zeleninku?dakujeeem

zunicka

kubalka

Zunicka, ja ti verím, že sa musíš vytešovať:)) Myslím, že ty naozaj vodový deň ani nepotrebuješ, chudneš krásne aj bez neho, no nie? A tie dve kilečká budeš mať dole o pár dní, takže myslím, že naozaj nemáš nad čím uvažovať. Tíško ti závidím, ale veľmi ti to prajem. Ty vôbec necvičíš, však?
Bebebe, super úspech:)))))))))) Len tak ďalej.
Ja som si dnes trošku "povolila uzdu". Nie, že by som urobila nejaké obrovské prehrešky, ale dnes mi prišli moje dni, takže som stále mala na niečo chuť, tak som mimo dovoleného zjedla asi 10 polievkových lyžíc medu, 1 banán, zopár sušených hrozienok a sliviek. Ale zajtra to už bude OK, vždy len tento prvý deň musím mať v ústach stále niečo sladké:)
Zunicka, ja som varila segedínsku polievku z knihy, tuším je ten recept hned v 2.dni. Na večeru papal aj manžel a pochvaľoval si:)) Žeby začal aj on?? Však keď môže tvoj priateľ, tak prečo nie, nech si to aj chlapi vyskúšajú:)))
Zunicka, ako robíš tie grilované šampiony?

zunicka

kubalka,dik moc,sa dnes vytesujem cely den..ale rozmyslam,ci nevynecham vodny den,lebo uz nepotrebujem vela schudnut..tak kilo dve..tak sa bojim aby som nechudla moc..neviem,hm:(
No a strasne sa tesim,ze ta pochvalil manzel,to je uplne super uspech!
enka4,hm neviem ci je tato dieta vhodna pre teba,ked ti robi ovocie zle,neviem ci by si sa nemala poradit s lekarom,myslim,ze sa take nieco pise aj v knihe.
bebebe,uplne super ti to ide,drzim palce aj nadalej.
Kubalka,co si dnes varila? My sem si robili zemiakove placky a k tomu grilovane velke sampiony,bolo to super. Moj priatel so mnou odvcera dietuje,ale len tak na 2 dni,ze vyskusa:)Tak ma chut na vsetko co by bezne nejedol..ale len preto,ze je to prave v tejto diete zakazane:)))))je to s nim sranda:)

bebebe

ahojte, baby. ja som sa uz dlhsie neozvala.. ale tiez sa mi dari. tak sa priprajam k vasej radosti z toho, ze kila idu dole. Mam 35 den a -10kg. Ale pri mojej vyske a vahe to je este stale malo... tak hor sa do dalsich dni :-) Prajem vam vela radosti z toho, ze ste krasne!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk