Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Adenkah, ďakujem:)) Ja som tiež strašne na sladkosti, ale pre mňa sú dva koláčiky strašne málo, ja zjem aj 5-6 a chudnem:)) Závidím, že si vydržala tie vodové dni, neviem, ako to zvládnem ja, čaká ma to už budúcu nedeľu.
Moika - neboj moja, vieš ako to aj mne vystúpilo na dva dni o 700 g nahor a potom na tretí zas kleslo o celé kilo:)) Slabšie povahy by naozaj nemali skákať na váhu každý deň, ale my "silné" môžeme, však? Nás to neodradí:))
Zunicka, aký bol losos? Máš fotku? Sľúbila si:)) Baby ja som si včera robila to tofu so zeleninou, nezohnala som klasické, len údené, ale bolo to úžasné. Dokonca to zjedol aj manžel, akurát poznamenal, že ešte keby tam bol kus klobásy, tak by to bolo super:)) Typický chlap. Ale uvažujem, že v budúcnosti, keď si to budem zas robiť, tak jemu odložím a primiešam mu tam tú klobásu. Krásny slnečný dník všetkým:)))

adenkah9

moika nechcem ťa poučovať,ale na tú váhu neskáč každý deň,lebo ťa to bude deprimovať.Vydrž aspoň dva týždne a potom sa odváž.

moika

kubalka, zunicka - moje tesenie bolo kratke :( dnes mi vaha isla opat hore az o jedno cele kilo, a to mam vitaminky...ale asi preto, ze mam pred svojimi dnami...ale nevadi, ono to pojde opat dolu, ja tomu verim
kubalka - ved ty si tiez dala dost dolu, 3,8 kg je super a ta pochvala od manzela ani nehovorim :)

adenkah9

milá Kubalka ja som strašne na sladké takže ked bol ten uhlohydrátový deň večera neostala len pri jednom kúsku torty alebo koláča.Dala som si aj dva a nič sa nestalo aspoň mne.A čo sa týka toho vodného dňa tak to som sa fakt držala akurát som vyžuvala za celý deň aj päť žuvačiek,to ked sa ozýval žalúdok.to mi pomáhalo.A ináč som úplne pri tejto diéte prestala piť kávu,lebo ja som píjavala len tri v jednom.A dala som sa na kvalitné zelené čaje bez cukru.A namiesto jablčného octu som si kúpila jablčný ocot v tabletkách-po tích ma nebolel žalúdok tak ako pri octe.

kubalka

Adenkah, ak sa môžem spýtať, dodržiavala si 90 dňovku poctivo, alebo si si dopriala aj nejaké prehrešky? Vodné dni si vydržala len na čistej vode, žiadny džúsik, prípadne kúsoček ovocia?

kubalka

Adenkah, ďakujem, že si prispela svojou skúsenosťou, nás všetky ostatné takéto úspechy dokážu super motivovať. A samozrejme, blahoželám k takému úžasnému výsledku::)) Kto chce, ten dosiahne všetko, že?
Moika- super, ty si teda riadne zamakala, že už 3 kg:))
Ja mám dnes 21.deň, dole 3,8 kg, som spokojná, veľmi:)))

adenkah9

Ahojte kočky.Chcem sa s vami podeliť o moje úspechy s touto diétou.Začala som už minulý rok cez leto,lebo vtedy bol super lacný prísun čerstvej zeleninky a ovocia.Napodiv som to zvládala výborne a ani som nebola hladná a aj napriek tomu,že som varila pre celú rodinu vôbec som nemala chuť ochutnávať.Najviac som sa obávala prvého vodného dňa.Našťastie som bola v ten deň v práci tak som vydržala.A výsledok bol super-9 kíl zmizlo.Ten výsledok ma posúval dalej v mojom boji s kilami a po diéte som bola o 23 kíl ľahšia a šťastnejšia,že sa mi to podarilo.Po udržiavacej trojmesačnej diéte čo nasledovala som schudla ešte 7 kíl.Aj ked ešte niesom úplne štíhla-čo som ani nikdy nebola,a po dvoch deťoch ani nebudem-som so sebou spokojná.Stále sa stravujem delene a ráno jem len ovocie.Raz za týždeň si dám ovocný deň,alebo aj častejšie podľa chuti a raz za mesiac v deň splnu mám vodný deň.A darí sa mi udržiavať.Okrem toho cvičím jogu,aby som neochabovala.Takže všetkým kočkám držím päste v boji s kilami a možno sa cez leto odhodlám ešte raz zhodiť daľšie kilečká.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk