Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

waw...tak to blahozelam, ved to je super... mne sa tiez asi vaha zastavi skor ci neskor,ale nevadi, lebo ja uz som teraz spokojna a hlavne hrda na seba, ze som tak dlho vydrzala, bo som vacsinou po par dnoch skoncila..ale toto je ani nie o diete ale o stravovani, ktore mi vyhovuje a tesim sa tomu:)
utekam do prace, ozvem sa vecer ako som to zvladla...prajem pekny dnik papa

zunicka

tak to je strasne super,waw,islo to fakt rychlo..sice pozram ze ja som tiez na 11ty den mala 3kg dole..teraz so to ale trosku zastavi..teda aspon u mna to tak bolo,vsak uvidis..ja mam dnes na 27.den -4,6kg...takze uz mi to ubuda pomaly po gramoch:)

moika

tak to by bolo pre mna dost tazke pracovat z domu...isto by to bolo na mne skoro vidno :) A to si ziada pochvalu zunicka...ved to nie je jednoduche odolavat tym vsetkym nastraham.Klobuk dolu.

moika

zunicka...aaaano...zabudla som sa pochvalit :)...vcera vecer som sa postavila po vcerajsej behacke v praci na vahu..a to som bola plna kolacov...a nechapala som, tak som sa vazila asi 5 krat s mensimi intervalmi..a stale ukazovalo 57 kg...

zunicka

moika,jasne,to dost pomaha ked clovek nieco robi,ja pracujem z domu,takze mam neustaly pristup ku vsetkym zasobam..snazim sa vsak odolavat:))

moika

zunicka...dnes sa tesim ze idem do prace, lebo mam vitaminky, tak nebudem mat cas stale nieco zobkat ako naposledy a potom som bola nafuknuta :)..takze budem papat 3-4 krat za den..najblizsie volno mam az v stredu a stvrtok...booooze to tak daleko :(

zunicka

Podla mna do skroboveho dna su zaradene tie druhy zeleniny co maju vysoky podiel skrobu a to kukurica aj zemiaky splnaju:
Bežné konzumné zemiaky obsahujú približne 24 % sušiny, z toho približne 75 % tvorí škrob a asi 2 % rozpustné cukry. Bielkoviny tvoria okolo 5-10 % sušiny a tuky okolo 0,4 % sušiny

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk