Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zuzi

inak k tej kukurici- vsetky strukoviny su skroby a kukurica vraj tiez patri ku skrobom. ale ono je to niekedy tazko zaradit uplne presne :) ved napriklad aj zemiaky su zelenina a mozu sa iba v skrobovy den :)

a k tym bake rools co ste tu spominali, moja kamaratka to jedla isty cas napr k masu na obed namiesto chleba, alebo naobed s jogurtom :)

zuzi

ahojte. tak vcerajsi den som zvladla ukazkovo, dnesny by mal byt tiez v pohode :) rozmyslam ze si uvarim taku polievku s fazulou, kyslou kapustou, zemiakmi a pretlakom, tusim je aj v knihe na nu recept. zunicky dakujem velmi pekne za tu stranky s receptmi, urcite sa budem inspirovat :) dufam, ze tentoraz vydrzim a nevratia sa mi tie zachvaty prejedania.

zunicka

moika,ja si myslim,ze kukurica patri medzi skroby,ale skusim to este pohladat na nete....
moika,ten blby den ma mrzi...dnes hadam bude lepsie,opat robis?

zunicka

enka4,zrejme mas nejake problemy so zaludkom.Podobne problemy mala moja kamoska a nakoniec jej zistili helikobaktera,ale nechcem ta strasit..ale v poriadku to asi nebude,som si myslela ze ovocie je lahko stravitelne,preto sa ma jedavat na ranajky v tejto diete...

moika

renika...ahoj, budeme len radi ak sa pridas...napis svoj email a poslem ti vsetko o dietke, je to vlastne kniha o 90DD v elektronickej podobe..

moika

ahojte babulky :) vidim ze sa pekne rozrastame...super :)
kubalka - obrovska pochvala za kilecko dole jupii :) tesim sa s tebou, ze pan manzel udelil pochvalu..ved to je viac nez kilo dolu presne tak ako napisala zunicka. A ver tomu, ze aj ostatni si to vsimli,ale boli ticho, lebo zavideli tu pevnu volu.
zunicka - aj ty dostavas odo mna obrovsku pochvalu za vela cm dolu :) ja nemozem doma nast ziadny meter-centimeter, tak sa nemozem odmerat :(. Inak ani mne nejako uz sladke na veceru nechuti, dnes som si dala 4 male kolaciky, no mozem povedat, ze keby som hoc uvidela este jeden, tak to v sebe neudrzim, ale horka cokoladka mi chutila a dala som si dnes az dve male kocky :)
zuzi, olik a kukuricka - super rozhodnutie dievcence a drzim silno palce, aby ste nas nasledovali :)
enka - ktovie, mozno sa vaha nemylila..ved uvidis buduci tyzden. Ale urcite si sla s vahou dolu. Ja papam tmave pecivko v bielkovinovy a skrobovy den, ale iba na obed.
Inak dievcence ja mam tiez problem s tou kukuricou.V ktory den ju vlastne jete? Lebo ja kukuricku mozem velmi :) Ja som si ju zaradila sama ako zeleninu :)
Inak dnes som mala neskutocne zly den, cely den som behala, nemala som cas sa kedy najest, sefka ma dnes tak nahanala, obed som mala len 5 minut, co som rychlo hodila do zaludka trosku cestovin a behacka dalej, ani pitny rezim som nedodrzala dnes :(, no uvidim co to urobi...dufam ze aspon nejaky efekt to bude mat!
Zajtra mam vitaminky...rano a vecer bude ovocie a na obed si pripravim zeleninovy salat,aby som sa trosku zasytila..no uz sa tesim :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk