Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Enka, pečivo môžeš v bielkovinový a škrobový deň, ale iba k obedu. Bake rolls v pohode môžeš v UH deň na večeru namiesto sladkostí. Každý to rieši inak.
Olik - správne rozhodnutie:))

enka4

ahojte kočky,zunicka po ranajkach niesom hladna ani do obeda niesom nejak hladna ale ja sa nemozem rano najest, strasne zle mi byva z toho ovocia ked si ho dam na lacny zaludok, mam problem zjest jedno jablkko.dnes som si pripravila dve hrusky na rano a nevladala som zjest ani jednu tak strasne zle mi prislo a ked som sa potom naobedovala tak som myslela ze to hned vyvratim. moika zatial este ani neviem ako sa mi dari.vazila som sa len tak zo zvedavosti po 5dnoch a mala som o 3kg menej ale to bola asi nejaka blbost.odvtedy som sa nevazila.tak to skusim buduci tyzden.inak som sa chcela opytat ako je to s pecivom, kedy sa vlastne moze jest?ak sa moze jest.ja som dnes mala uhlohydraty tak som si nasla na nete super recept na slivkove gule a boli straaasne dobre.na veceru som si mala dat tortu alebo kolac ale nemala som vobec nan chut tak som si dala jedno plnene velkonocne vajicko a tym som to skoncila.dakedy mam pocit ze ani dietu nedrzim, niesom si ista ci to dobre dodrziavam ale ked pojdu kila dole tak budem velice spokojna.viem ze sa nemozu cipsy ani nic take ale nasla som celkom fajn nahradu.je to ako suchare ochutene cesnakom alebo vseliake ine prichute a vola sa to ze bake rolls alebo tak nejak.urcite to poznate.myslite ze je to dovolene alebo som spravila chybu? drzim vam vsetkym palce

zunicka

sajfina,podla mna nemozes mat v jednom jedle aj syr aj sunku..musis si vybrat.
Citacia z knizky:
Nekombinujte rozne druhy bielkovin ( maso s mliecnymi vyrobkymi, maso s vajcami, vajcia s mliecnymi vyrobkami)

sajfina

tak to si ma potešila :) takže na najbližší bielkovinový deň budem zapekať šampiňóny so syrom a smotankou a šunkou,mňam,len škoda,že ich nebudem môcť jesť zo zemiačikmi,ale to až tak nevadí...ešte raz ďakujem

zunicka

sajfina,moj priatel ma vola kralovnou sampionov,lebo sampiony vyuzivam teraz v tejto diete velmi casto...sampiony mozes v hocktory den,je to zelenina. A este som sa pozerala aj do rozdelenia pre delenu stravu a tam su zaradene do neutralnej skupiny,co znamena,ze sa mozu jest hocikedy s hocicim.

sajfina

ahojte..tiež som začala s touto dietou a vidim,ze si tu celkom dobre radíte....chcela by som sa vás preto spýtať,v ktorý deň sa môže jesť šampiňóny,lebo toto ozaj neviem :(...ďakujem

kubalka

Jasné, vyskúšam to. A netreba ho vôbec podlievať vodou? Ďakujem za tip, dúfam, že kúpi tofu a nie niečo iné. Lebo minule som mu kázala kúpiť kaleráb, on kúpil kel:)) Nie že by nepoznal zeleninu, ale ja mu niečo zavolám, keď je ešte v práci a on ma počúva zrejme len na pol ucha, lebo už sa mi viackrát stalo, že kúpil niečo iné. A včera zas chcela som sadiť petúnie, tak som mu kázala kúpiť na ne hlinu a on kúpil, ale na pelargónie (muškáty). Ono to až tak nevadí, ale chcela som trošku špeciálnejšiu hlinu, lebo mám taký zvláštny šľachtený druh pelargónií

zunicka

Kubalka lososa rob na panvici,iba ho okoren korenim na ryby,trosinku oleja a trosku citronu..pec z kazdej strany tak 5min..zboku budes vidiet,ci uz je filet prepeceny...ked sa pecie dlho,je suchy. Zajtra to odfotim a poslem ti fotku..je skoda aby si tuto skvelu luxusnu rybku zatratila kvoli jednemu neuspechu.
Tofu najdes v carfe v tom regale ako syry...neviem v ktorej casti,ja som tam tofu este nekupovala...obal vyzera takto www.dadaplus.sk
Dostanes to kupit aj v hocijakych malych obchodoch tu na Vlcincoch.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk