Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Zunicka, lososa som aj ja kúpila v Metre, piekla som ho na plechu, ale moc mi nechutil, mala som ho strašne suchého. Chcem sa ešte spýtať, kde hľadať v carrfoure tofu, nevieš náhodou? Manžel pôjde na nákup, tak mu chcem poradiť, lebo on to určite nenájde...

zunicka

to vyzera dobre,my si spravime asi lososa,kupovavame ho v metre,zvyknu ho mat v akcii tak za 250Sk/kg a to si nakrajame a dame do mraziaka..potom staci ugrilovat a k tomu zeleninku a je to priam delikatesa..a ked sa to rozrata tak za par korun:)

kubalka

Zajtra sú bielkoviny, hľadala som nejaký recept na tofu, aj som našla:)) Zajtra varím toto: ( je tam síce trošku cukru, ale nedám tam lyžicu, iba pol):
-odkaz odstránený-

kubalka

Aha, tak mi z toho vychádza, že bielkoviny sa jedia každý deň, okrem vitamínového dňa. To už bude trošku náročnejšie na prípravu, keďže teraz navarím raz a mám obed aj večeru. Ale na druhej strane, keď spravím napr. kuracie soté a ryžu pre rodinu, jedno si dám na obed, druhé na večeru. Fajn

zunicka

No ako to tak pozeram,v knihe su recepty takto
OBed-Skroby , Vecera-Bielkoviny
Obed-Bielkoviny, Vecera-Skroby
Obed-UH Vecera-Bielkoviny
Obed- Bielkoviny-Vecera UH
Samozrejme mozes mat na veceru tu istu skupinu ako si mala na obed,ale uz to nemusi byt to iste..ak bolo na obed kuracie maso,vecer mozes mat syr a podobne.
Vitaminy sa nezmenili.

kubalka

Udržiavačku som len tak zbežne pozrela. A tie dni je jedno, čo sa s čím a kedy strieda? Myslím, napr. dva dni obed-bielkovina, večera-škroby, jeden deň-obed-škroby,večera-UH?? Alebo tiež tieto "kombinované" dni majú nejakú postupnosť?
Tak potom radšej kukurica-škroby.

zunicka

kubalka,no a citala si udrziavacku?tam sa da na obed jest bielkoviny a na veceru skroby a podobne...a aj tak by sa malo dat este vraj 3kg dole pocas takehoto stravovania...
Podla knizky je kukurica pouzivana v receptoch na skroby.

kubalka

Zunicka, ešte ma tak napadlo v súvislosti s tou kukuricou. Ja neviem, či ju zaradiť medzi strukoviny, alebo medzi zeleninu. Jasné strukoviny sú podla mňa šošovica, hrach, fazuľa. Ale kukurica??? To fakt neviem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk