Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Dúfam, že to pôjde dole. Chcela by som aspoň tých 8 cm ešte. Ja som čítala, že keď chceš zhodiť menej a dosiahneš svoj cieľ, tak môžeš skončiť skôr. Ja to tak chcem urobiť, ale potom neprejdem na udržiavačku, ale budem sa stravovať podobne ako teraz s tým, že si budem dni striedať ako ja chcem. Vitamínový si urobím len tak raz do týždňa:)

zunicka

Vidis aka telepatia,ty zhanas hrozno a ja ti napisem kde ho kupis:)
Ozaj,ked uz je rec o carfure,maju tam v akcii vsetky vyrobky nivea-sprchace po 56,spreje po 65 atd...
Jaj no si sice o 10cm nizsia ale o chvilku to das aj ty dole neboj.
Som akurat vcera citala knizku a tam pisu,ze sa 90DD nema prerusovat..hm,a ja som to chcela urobit tak,ze ked budem mat kolko chcem,prejdem na udrziavacku...

kubalka

No, podobne - len ja som od teba min. o 10 cm menšia, takže na mne to vyzerá úplne ináč. Včera som zháňala hrozno ako divá, a nezohnala som. Bola som v Kauflande aj v Tescu a ani strapček. Dnes pošlem do Carrefouru asi manžela. Vďaka za tip

zunicka

Tak obed bol super,strasne dobre to bolo.Idem to napisat na kigu:)
Veru nove si teraz nic nekupujem,kym neviem ako dopadnem.
Mam 97 cez boky,takze sme na tom podobne:)
Hm aj ty budes mat dobry obed,ozaj kupila som hrozno v carfure,je po 44 a je dobre.Aj banany maju v akcii za 41.

kubalka

Nie, to bola moja desiata. Na obed musím vymyslieť niečo iné. Možno si len nakrájam misu ovocia a polejem medíkom. Ako tip na plnku do lasagní to je super, asi si to aj uvarím. Super s tými gaťami, to si nové teraz ani nekupuj, lebo o dva týždne ti spadnú zo zadku aj tie:)) Už aby som mala aj ja dole aspoň tých 7 cm. koľko meriaš teraz cez boky? Ja 98 cm

zunicka

Aha,ja ze sa maju rozmixovat jablka s tymi slivkami som si myslela..a to si mala ty na obed?to ti bude stacit?
Hej cm vidno,hlavne na obleceni,jedny gate do prirody co som dostala na narodky v januari mi boli obtiahnute ked som ich kupovala a teraz su take velke,ach..skoda,lebo su super:)
Ten spenat vonia super..hodilo by sa to ako plnka do palaciniek,tip na UH den.
Vcera v noci som rozmyslala,ze by sa dali spravit aj lasagne na UH den,miesto kuracieho maska by sa dali sampiony..spravila by sa taka paradajkovo sampionova omacka a mohlo by to byt super..alebo aj tato plnka co teraz robim by tam mohla byt

kubalka

Musí to vyť super, ale mne by k tomu strašne pasoval aj chlebík.. Špenát neľúbim až natoľko, aby som ho mohla takto jesť. Ale recept si zapíšem, ďakujem:))

kubalka

Zunicka, nie, ale v tom recepte na kige to tuším je, že si to môžeš obložiť jablkami. Určite to dosť prisladil ten džús, ale jablkový nemám.... Tie cm už musia byť na tebe aj riadne vidno,že?
Ivka:)) vyskúšam

zunicka

Tak nakoniec varim toto:
Na lyžičke oleja usmažiť trošku cibule, pridáme nakrájané šampiňóny, soľ, špenát a pretlačený cesnak.
Vonia to nadherne,uz sa tesim na obeed:)))

ivka0077

kubalka, ano môžeš si tu masku spraviť , a ked máš suchšiu pleť, myslím že neuškodí...:)ale potom sa riadne nakrémuj:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk