Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Kubalka,veru,tesim sa:)
Jaj, aj o polnoci?no ja som tiez bola dost na sladke,ale ked osm si dala kolace po 20.00 nedalo sa mi spat:(
Som si myslela,ze len v skroby,tak to aj robim,len ma prekvapil recept na kige,kde bola kukurica uvedena v dnesny den.
Kubalka a nepisala si predtym ze tam idu aj jablka?Inak sladke to bolo asi z toho ananasoveho dzusu ,podla mna,ten je priserne sladky;))

kubalka

Zunicka - ty brďo, to si teda riadne zhodila. Si super:))))))))))) Ide ti to nádherne dole. Ja som na tom s cm stále rovnako, zatiaľ idú dole kilečká.
Áno, ja som až tak jedávala a preto som sa vlastne aj vypásla. Hocičomu som dokázala odolať, nemusela som jesť mäso, chlieb, syry, ale sladké muselo byť. Aj o polnoci. Strukoviny sa dnes nemôžu, tie sú povolené len v škrobový deň.
Ivka ďakujem. Ja mám suchšiu pleť, ale nie zápalovú. Môžem si tú masku urobiť aj tak?
Akurát sa kŕmim tým slivkovým pyré. Je to dobručké, ale strááááášne sladké, ani ten vanilkový cukor som nemusela použiť. Ak by chcel niekto recept, robila som to od oka: 2 hrste sušených sliviek, ananásový džús - toľko, aby sa to dalo zmixovať na pyré, čiže 2 dcl a viac, na konci primiešať trošku škorice:))

zunicka

kubalka,tak som sa prave merala a cm isli dole,ked uz nie kila..od zaciatku mam -7cm pas aj zadok,stehno -3,lytko -2:)

ivka0077

kubalka, ja ti poradím s tou maskou :) chodím pravidelne na čistenie pleti ku kozmetičke a tá mi povedala lacný recept: stačí si dať troška kvasníc a pár kvapiek 3% peroxidu vodíka, ale fakt len pár, lebo je to kyselina, urobíš si z toho takú kašičku , nanesieš na tvár a ono ti to stvrdne, je to taká odlupovacia maska....ale umy to potom aj vodou...nie je to zrova super vôňa, ale fakt to pomáha, teda aspon mne ,lebo mám zápalovú pleť..mne kozmetička povedala, že si nemôžem dávať tie medové masky, tvarohové atd, lebo to viac ešte dráždi pokožku, a vyvoláva zápaly...:) tak dúfam že som ti aspon trošku pomohla :)

zunicka

Veru veru potesi..a ti co zavidia,tak im treba!:)
Tak ma napadlo kubalka,mozu sa vo vitaminovy den strukoviny?lebo tie jedavame v skrobovy den...tak teraz neviem...

kubalka

Mne teda sladké dobré robí stále, ale už ho nemusím toľko:)) Keď som plná, viem si povedať dosť)) V minulosti nebola šanca, zjedla by som minimálne pol plecha koláčov, za tým pol horkej čokolády a zapila pol litrom mlieka. Ja som fakt takto "žrávala".

kubalka

Zunicka cmuk, ďakujem:)) Tá pochvala fakt strašne poteší a podporí:)) A zvlášť, keď ti to povie niekto, kto ťa vidí každý deň. Takže to už musia vidieť aj ostatní, len radšej nepochvália. Asi im to závisť nedovolí, haha:))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk