Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

spiralok som zjedla 4..ale mam pocit,akoby mi teraz to sladke nerobilo moc dobre na zaludok..akoby si odvykol od takych veci..jasne ze aj ovocie je sladke ale inym sposobom ako kolace,dobosky a sladkosti...mozno moj zaludok uz odmieta take tazke jedla:))

zunicka

Kubalka,tak to je najvacsi uspech,ze ta pochvalil manzel..to potesi este viac ako ubytok kg..super,moc moc sa tesim,ze si vsimol zmenu!

kubalka

Zunicka, no fakt jedno kilo!!! a zo dňa na deň:))) Ja tiež asi kúpim ten Magnum, budem mať nabudúce. Tak už máš určite stiahnutý žalúdok, keď si sa cítila takáto plná. Koľko si spapala tých pizza špirálok?
Baby, neviete mi niektorá poradiť recept na domácu pleťovú masku z kvasníc? Dnes robím pre rodinku parené buchty, a keďže ja nemôžem, tak som urobila menšie množstvo z polky kvasníc a tú druhú by som chcela použiť na svoje skrášlenie:))
Zuzi - aj ja som zo začiatku neznášala vitamínové dni, ale čím ďalej pokračujem, tým sa viac na ne teším. V každom jedle jem veľa ovocia, a každé dve hodiny, tak hlad nepociťujem. Strašne mi pomáha aspoň jedno teplé jedlo za deň, napr. si podusím jablčká s hrozienkami. To robím najčastejšie.
Zunicka, ešte k tomu špenátu, ak máš čerstvý, tak ho musíš podľa mňa zmixovať s troškou vody, aby si dostala takú hladkú konzistenciu. Ja používam iba mrazený.

kubalka

Ivka, tak držím päste, aby si zvládla ten vodový. Ja som to tiež čítala ako píšeš, že niektoré ho úplne vynechali a schudli, alebo aj také skúsenosti, že ku koncu vodového dňa už nevydržali a dali si napr. chlebík a schudli tiež v pohode.
Kukuricka, tak do toho:))
Včera som dostala prvú pochvalu:)) Manžel mi povedal, že akú mám dobrú postavu:)) Normálne som bola z toho paf:)) Povedala som mu, "však cvičím, tak to musí byť na mne vidno". On nevie o tom, že držím diétu. Nie že by som mu to nechcela povedať, ale vedel o všetkých mojich predchádzajúcich pokusoch a keď som vždy skončila po pár dňoch, tak skonštatoval, že nemám pevnú vôľu a nikdy sa mi to nepodarí:)) Takže včera vyvaľoval očiská a ešte len bude:))

zunicka

zuzi,ja tiez moc nemam rada tie vitaminove,tazko sa vymyslaju nejake jedla..skus si uvarit alebo naparit brokolicu,ta ta dost zasyti alebo nejaku mrazenu zeleninku si daj,ja si niekedy udusim sampinony,alebo si ich mozes ugrilovat...tu su dobre recepty kadejake
chudnime.kiga.sk
musis sa ale zaregistrovat

zuzi

to viem, uz som sa raz pokusala, ale nejako nevydalo, okolo 15. dna som to spackala :) pre mna su katastrfou a slabym miestom vitaminove dni. neviem zit cely den na ovoci/zelenine.

zunicka

kukuricka,myslim ze 7kg je realne..ja som dala za 25 dni dole 4,3 kg,myslim,ze tie tri by mohli ist dole v dalsom mesiaci....

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk