Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

lenka007

ahojte baby tak pokracujem aj ked sa vaha nepohla naposledy,dufam ze najblizsie sa pohne smerom doleeeee!!!chcela som sa opytat ci aj nieco cvicite pocas diety?dakujem za tipy:-)

simonaxxx

super ďakujem :) dúfam že som moc neotravovala ale lepšie je sa spytať ako to robiť zle... a ešte ma napadlo či nie je dobre jesť tých 5x denne lebo toto sú len raňajky, obed, večera ... nebolo by to lepšie? a možno aj učinejšie?

simonaxxx

a ten vývar môže byť bujónový ? A je to ako delená strava že nemôže ísť k mäsu napr. ryža však ?

Helus

simona xx samozrejme ze mozes aj tuniaky s kuskom chlebika a zeleninkovy salat k tomu.ja som mala tiez tuniaka,celozrnnu zemlu,a karelab k tomu.Ale najlepsie by bolo aby si nebolahladna masko,a k tomu dusenna alebo cerstva zeleninka.ja to mam tak rada a vyvar .

simonaxxx

no dobre tak zajtra :D iba sa to odkladá ale čo už, aj na raňajky som mala ovocie :D A môžem v tie dni napr. hocaké bielkoviny napr. aj tuniaka a také vecičky? Lebo som čítala článok o tejto diéte na -odkaz odstránený- a tam je to tak stručnejšie asi

Helus

simonaxx vzdy musis zacat 90 dnovku bielkovinami.Ak mas doma halusky tak si ich daj zamrazit a v den ked mozes,ich spapas.Alebo hned na zaciatku porusis,a pojde ti to pomalu,alebo sa to zastavi.Alebo ked chces,daj si tie halusky a zacnes od zajtra,co ty na to?Ja mam dnes vitaminy a zajtra 1 vodu.

simonaxxx

chcem sa spýtať či môžem začať aj iným dňom napr. sacharidovým ? rada by som si dala halušky s kapustou ... minulú sobotu som si nedala lebo som mala ošial zdravej stravy :D tak aspoň teraz by som si mohla, hm? a nekričte do mňa ak by sa Vám to nepáčilo :D

siwonka

tak dnes som sa zas vazila... 800gramov dole, nie je to sice cele kilo ale aspon nieco :)) tak sa tesim :) si zapisujem tie miery a aj percenta tuku,vodu,svalov..a ked skonci 90dni..tak tu napisem celkovy rozdiel...

ja mam dnes UH, tak som si vcera napiekla pizzove trojuholnicky :))

Helus

Siwonka hlava uz neboli,a ide sa dalej,plnou parou vpred.normalne som na tomto fore zavisla.Ale vidim ze sa nam to tuna rozrasta,a dievcata sa pripajaju,to ma len tesi.Zajtra mam ovocie,tak ziadne varenie,len obed zeleninkova polievka z mrazenej zeleninky,rychlovka.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk