Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Kubalka,coze kilo dole?Tak to je uzasne...waw!
Ja mam rovnaku vahu uz asi 10dni,no co uz:)Dnes je ovocny uvidime zajtra.
To magnum som nezohnala,bola osm v jednote supermarkete,lebo tam by ho mali mat,ale az odo dnes je ta akcia,tak mozno dnes.Pozerala osm ho dnes rano v carfure,tam stoji 38Sk,tak si radsej pockam na tu akciu v jednote;)
Ja tiez magnum zboznujem,najlepsi bol ten v limitovanej serii hriechov..ale neviem ktory z nich to bol,len viem ze bol uzasne cokoladovy a navrchu horka cokolada.
Nakoniec som si dala nejake pizza spiralky co som mala odlozene od vikendu v mraznicke a jednu dobosku kakaove rezy a ked som dojedla,bola osm nejaka prejedena z toho..divne:)
Ten recept znie super,mam vela susenych sliviek,idem to kuk na kige,daj vediet ked to odskusas ake to je.
Ja mam cerstvy spenat a rozmyslam co s nim,nikdy som taky este nevarila...
ivka007,mas pravdu niektore ho uplne vynechavaju,zrejme to bude dooost narocne...

kukuricka

ahojte baby pridavam mam prvy den....
takze davam bielkoviny........asi to budem riesit dneska cottage s chelbikom a zalenonou lebo prichystane nemam nic.......
inak musim dat dole minimalne 7 kilo..ale 10 by bolo priam sen:DD...myslite ze za 2 mesiace by bolo realne tych 7?....

ivka0077

ahoojte baby,mne ten vodný deň vychádza tiež akurát vtedy, ked budem mať svojde dni, ale tak snad to nejako vydržím....zunicka, ja mám vodný deň 24., tak ti poviem potom ,či som to vydržala...niekde som čítala, že niektoré ženy tento den uplne vynechávajú, a že aj tak schudnú...moika a kubalka, blahoželám vám k dalšiemu kilečku dolu :) baby, za pár mesiacov budeme krásne štíhlunké a uvidíte potom na kupalisku ako sa budu chlapi za nami otáčať :))))

kubalka

dobré ránko všetkým:)) Včera som sa sem už nedostala, akosi mi to nevyšlo. Zunicka, vecerala som koláčiky z Veľkej noci (6 kúskov, ja nikdy nedodržím tie 3), plus k tomu jedného pribináčka-malým som ukradla:)) Mala si ten Magnum? Ja tento nanuk milujem:)) Moje dni ešte neprišli, ale dnes ráno mám menej o rovných 1000 g voči včerajšku, takže kilo dole:)) A to som teda mala včera riadnu večeru:)) Takže neviem, čím to bolo ovplyvnené, že mi na dva dni vybehla váha o 700 g hore.... Takže zatiaľ celkový úbytok 3,8 kg a dnes 20.deň vitamínky, tak sa tešímm. Včera som našla recept na kige.sk, sušené slivky rozmixovať s jablkovou šťavou, dochutiť škoricou. Ja použijem aj trošku vanilkového cukru pre vôňu:))
Moika- takže žiadny strach, že pôjdu kilečká počas dní D hore, oni sa zas rýchlo stratia a k tomu ešte aj niečo navyše:))))
Enka- kľudne si daj viac ovocia doobeda, aj v knižke sa píše, že si môžeš dať desiatu, ak si hladná.

zunicka

moika,tak to je uplne perfektneee!!!neboj sa svojich dni,ja som pocas nich pekne chudla dalej:)super,fakt mam radost!

moika

kubalka...to ze ti vaha sla hore, to je tvojimi dnami ktore mas dostat...ja som takto chodievala hore aj 2 kg niekedy a potom to spadlo...tak klud...vsetko bude dobre...neboj o par dni nam napises, ze opat sa rucicka na vahe posunula tym spravnym smerom a opat mensie cislo...

moika

ahojte kocky...ani neviem co ma to napadlo sa dnes vecer odvazit, ale to asi preto, ze mi cely den padali nohavice :) a ja sa vam musim pochvalit...mam dalsie kilecko doleee :)) dufam, ze ho aj udrzim..lenze mam mat svoje dni, tak budem isto nafuknuta a pojde to hore...tak sa tomu nejako extremne nevytesujem :(
enka4...ako sa ti zatial dari? aj si sa uz vazila?
ivka0077...blahozelam ku kilecku dole..tesim sa s tebou :) len tak dalej a o chvilu budeme modelky :)
Ja ranajkujem doma o 7.00 hod. ovocie, vacsinou si davam 2-3 male jablka, alebo hrozno, vypijem detoxikacny caj a vobec nie som hladna az do obeda, je to inak zvlastne, lebo kym som nedrzala 90DD tak som doobeda musela este nieco zobnut, lebo som mala roztahany zaludok od ranajok, bo som niekedy zjedla aj 2 chlebiky...ale medzi obedom a vecerou mam rozdiel asi 6-7 hodin, tak musim si vzdy okolo 16h zobnut jablko, inak by som nevydrzala..a samozrejme vodu.

zunicka

enka4,si po ranajkach skoro hladna? Ja som napriklad dnes asi o pol deviatej vypila pohar vody s citronom,o 15min som si dala asi 6 jahod a vydrzala som az do 12tej..ale to je skor vynimocne..vacsinou si doobeda dam este nejake ovocie,lebo som hladna:))
A co dobre si mala na obed?

enka4

ahojte kočky!tak ako ide chudnutie? ja mam dnes skrobovy den, celkom sa to da zvladnut, teda az na tie ranajky tie ma uplne zabijajaju.tak vam drzim vsetkym palce. :)

zunicka

jaaaaaj, a ja ze si na chate uz tento vikend...
pocuj,uz si si naplanovala co dnes vecer?
v jednote by mali mat nejake nove magnum ze double caramel za necele euro.....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk