Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

No, ja by som sa strašne rada, ale na tej chate sme 25.-26.4.:(((((((( to je najväčší problém. Inak by som si ho "odbila" 26.4., presne na termín, keby toto neprišlo do cesty.

kubalka

Tak to mám dosť:))Pri takomto spôsobe stravovania schudne tie 3 cm v priebehu 1 týždňa. Budúcu nedeľu už nebudem mať menštruáciu, teda ak to dostanem ako treba, lebo niekedy mi zahapruje o nejaké 2-3 dni.

zunicka

no to je mozne..v partiach ktore si nemerias:))to je dobree:))
Ale moze to byt tymi tvojimi dnami,som vari citala,ze vtedy je to volake rozhadzane vsetko,vtedy sa asi ani netreba vazit radsej.
Pocuj,tak to si urcite posun vodovy den,nebolo by ho dobre drzat pocas menstruacie,ked si uz aj tak dost zoslabnuta....
No vidis,aj tvoj manzel vie co je dobre:)No ja som toho mojho uz nejako nepriamo nalomila a zacal ranajkovavat ovocie:)Netreba mu schudnut..mozno tak 2-3cm z brucha...

kubalka

Zunicka, super, ze chutilo aj priatelovi:)) Môj manžel by to asi nejedol, hoci je to veľmi chutné. Ale pri tých predchádzajúcich pokusoch o diétu som raz zapekala cestoviny so šampionmi, a to strašne vychválil, že aké to je super, skoro mi to všetko zjedol. Ja som si to totiž navarila len pre seba, myslela som, že on to nebude.
No, presne som pribrala 700 g, dnes to mám dostať, tak neviem, či aj tam nie je nejaký háčik.. a hoci ani cm mi nejak neubúdajú, rifle sú mi voľnejšie:)) Tak potom neviem, asi chudnem v tých partiách, ktoré si nemeriam:))

zunicka

kubalka,palacinky boli skvele!dnes aj moja polovicka robi z domu,tak sme mali spolocny obed a veru mu to tiez chutilo..som si myslela,ze nebude,tak som mu prichystala kecup a este nejaku omacku,ze nech si to ochuti ale skusil trosku kecupu a povedal,ze lepsie je to take ako som to urobila:)Este mi ostalo 5 palaciniek,tak rozmyslam,ze si to dam zamrazit,nabuduce to budem mat bez roboty:)
To je dobry napad,ze este jedno 4 dnove kolecko, co sa budes trapit na chate,kde sa bude grilovat a opekat..to ti akurat vyjde bielkovinovy den,takze si aj taketo dobroty mozes dat!
Hm,tak bukovsky to nedoporucuje?Tak a ja som si stale myslela ze to stahuje,ved aj mam pocit ze som menej hladna odkedy to pijavam..tak neviem...okrem toho ten citron je zriedeny vodou..co uz potom taky alkohol,to uz je riaden sok pre sliznicu:))
700g naspat?To je mozno len docasne,ja to mam tiez teraz nejake zastavene uz hodne dlhu dobu,uvidim ci nejaka zmena po vodnom dni...

kubalka

Zunicka, aké boli palacinky? Ja som si dnes nakoniec uvarila špagety a poliala paradajkovou omáčkou (polotovar z Lidla), celkom chutné. S vodným dňom to nemám stále premyslené. Uvidím, či sa mi to bude dať realizovať na tej chate. Ak nie, tak urobím ešte jedno štvordňové kolo a potom si dám vodný.
Ja na ráno nepijem vodu s citrónom, ani počas dňa. Inak presne dnes ráno o tom hovorili v Teleráne. Každý štvrtok tam majú dr. Bukovského a ľudia mu posielajú otázky mailom. Dnes tam padla aj táto, že či je pravda alebo len mýtus, že keď piješ na lačno vodu s citrónom, či to urýchľuje spaľovanie a naštartuje chudnutie. On povedal, že to je blbosť a dosť riadny šok pre sliznice, taká kyselina:((( Ale v našej diéte to je písané a odporúčané, takže 100 spôsobov stravovania, 100 rozličných názorov:))
Ivka, super:)) Kilečko po vitamínoch:)) Mne tiež tak klesla hmotnosť po poslednom vitamínovom dni, ale 700 g prišlo zas naspäť..

ivka0077

oky, zunicka, aj ja mám obidve tie knižky, len som myslela, že sú ešte nejaké špeciálne materiály nato....:)

zunicka

ivka007,ano mam knizku v elektronickej podobe a este aj pokracovanie tejto diety.
Tiez mam pocit,ze po ovocnom dni je vzdy ubytok:)

ivka0077

zunicka, dakujem za povzbudenie...mne sa zdá, že po vitamínovom dni to ide najlepšie dole, včera som mala trošku absták sladkého, ale dala som si lyžičku medíku a bolo to ok :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk