Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

ivka007,tak to je super ze kilo dole!!!Tesim sa s tebou.
No ja pred jedlom ani po jedle nepijem,hlavne kvoli tomu riedeniu zaludocnych stiav,potom vraj horsie travi,v knizke o tom ale nic take nepisu...

ivka0077

ahojte baby :) no tak aj ja sa hlásim dnes:) včera som mala vitamínky a ráno som sa postavila na váhu a kilečko dole:) a to som sa vážila v rifloch, lebo som sa už ponáhlala do roboty...zunicka, ja tiež pijem každé ráno citronovú vodu, 2 poháre a naozaj to pomáha, človek sa necíti taký hladný...kedysi som si dávala aj jablčný ocot do vody, to pomáha ešte viac, ale je to dosť nechutné, práve preto som to prestala piť, lebo mi z toho bolo fakt zle..a ešte k tomu nalačno...ja som sa vás baby chcela opýtať, či si pred nejakým jedlom, napríklad ked máte obedík, dávate pohár čistej vody? lebo švagrina mi hovorila, že to nie je moc dobre, lebo že mi dobre nepracujú žalúdočné šťavy, ale neviem, čo je na tom pravdy...v každom prípade mna to vždy zasýti a potom už na obed tolko nespapám...

zunicka

Ahojte kubalka a moika,presne ste to vystihli...tiez som rada,ze som vas tu stretla, cloveku je lepsie, ked vie,ze v tom nie je sam:))
Dnes rano ma napadlo,ked som si uz tradicne pripravovala vodu s citronom,ze sa vas spytam,ci aj vy ju pijavate na lacno.
Lebo ja som najprv nepila,potom som si este raz precitala knizku a ejha...ved treba aj toto robit,nech clovek nie je tolko hladny cez den:))
Ja sa tiez citim super,ked ma clovek sablonu podla ktorej sa stravuje,nemusi si kazdy den lamat hlavu s tym,co bude jest,takto mame obmedzeny vyber a to je mozno o trosku jednoduchsie:)
Ja som si bola rano v kauflande kupit sampiony a jarnu cibulku,na plnku do celozrnnych palaciniek,uz aby bol obed:))
Kubalka ty co varis?A ako si to vymyslela nakoniec s tym vodnym dnom?

moika

Dobre ranko :)
Kubalka, presne ako si napisala, chudnutie zacina v hlave. Ja sa tiez teraz citim super, velmi mi vyhovuje tento sposob stravovania a chcem v nom pokracovat aj po diete. Toto forum pomaha aj mne, navzajom sa povzbudime,pochvalime a nase vysledky nas motivuju pokracovat dalej, nevzdat to.
No s pocasim mas teda uplnu pravdu..v posledne dni je tu dost chladno a stale prsi, no hruuza, ale tak toto je typicke pre Irsko :( Snad sa to prichodom leta zmeni :)
Tak si ten posledny slnecny dnik pekne vychutnajte kocky...ja utekam do prace :(..papa vecer

kubalka

No, vy teda máte kámošky:)) Odborníčky na zdravú stravu:)) Verím tomu, že sa môže zdať niekomu táto diéta brutálna a nezvládnuteľná, keď je naučený prežierať sa a chýba navyše pevná vôľa. Sama som s tým bojovala takmer rok. Minimálne 10x som s ňou začala, väčšinou som skončila už na 4. dni, raz som vydržala do 12. Strašne veľa pravdy je na tom, že chudnutie začína v hlave. Keď si to človek neuvedomí vo svojom mozočku, tak nikdy neschudne. Mne strašne pomáha aj toto fórum, pokecáme spolu, tešíme sa výsledkom tej druhej a to nás nenápadne posúva vpred. Kočky, ja sa cítim tak vynikajúco, že to nie je ani možné. Úplne som si zvykla na tento systém stravovania a po ukončení diéty sa už ani nehodlám vrátiť k starým návykom. Fakt mi to vôbec nechýba:)) Pekný slnečný dník, na slovensku vraj posledný, od zajtra má pršať. A v Írsku to isto tiež nie je lepšie, však Moika?

moika

zunicka...presne ako pises..ved ona sa neskor dievca zbada, len aby vsak nebolo neskoro.
Moja kamoska videla na mne vysledky, tak sa uz konecne odhodlala..no ale vidis ako zacala..no comment
Inak dakujem moja za povzbudive slova, ze si na mna hrda..dost ma to povzbudilo. Ja som tiez na Teba i kubalku hrda, ze sa tiez drzite a uz fakt dlho..a ze sme v tom spolu a navzajom sa podporujeme a chvalime. Este raz dakujem, pretoze to velmi pomaha.

zunicka

moika,viem si to aj celkom dobre predstavit,ze clovek co nema taku pevnu volu a ma roztiahnuty zaludok lebo si uz zvykol jest vela resp.nespravne veci, ze takyto clovek moze mat problem prinutit sa k tejto diete.Takze ked nieco taketo citam,tak sa len pousmejem,ze vsak ty na to dievca niekedy prides samo,mozno ked ma uvidis a zistis ake vysledky sa daju dosiahnut. Vidame sa malo,je z ineho mesta,takze az pri najblizsom stretnuti.
Ja myslim moika ze s kilom mozes byt fakt spokojna,ja som uz teraz na teba hrda!

moika

zunicka, tak to si mala dost blby zaciatok, sice kila isli dole..no nechcela by som takto zacinat.
No ta tvoja kamaratka teda perli dobre, ze brutalna dieta xixi ved sa moze najest kolko chce a zdraveho jedla, ved len nekombinuje niektore potraviny a to je vsetko.
moja kamoska tuto dietu uz davnejsie drzala, len neviem preco dala taky zly zaciatok, ked vie o com je a ako sa ma stravovat. Ja jej do toho kecat urcite nebudem, ja sa drzim svojho planu :)
Ako ja som spokojna aj s tym kileckom,len dufam ze kazdy tyzden pojde dalsie kilecko dole, aby som do maja bola pekne stihlucka :)

zunicka

moika myslis ze kilo je malo?hm..podla mna je to ok. Ja som mala taky blby zaciatok,ze prvy den diety som mala poobede migrenu a aj som vracala,na druhy den som mala hned 1,3kg dole.Dalsi tyzden som dala dole este 0,7kg..mozno preto som na zaciatku schudla viac nez ty....
Hej hej,ta kamoska je taka,kazdy den cakam co zase zaperli;)))Ale ona nie je zla,len sa trosku rozpapala a tato dieta je podla jej slov brutalna:)
Hm no kamoske treba vysvetlit,ze by mala dodrziavat jest 3x denne...5chlebov na veceru a este s maslom..moze sa vobec maslo?ja by som povedala ze nie,neviem...
Veru ta cokoladovna je super,este dobra je aj v Bratislave pod Michalskou branou,tade mozno pojdes skor nez Zilinou;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk