Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

inak kocky normalne ste mi urobili chut s tou cokoladou,...ked budem niekedy prechadzat zilinou, urcite tu kaviaren neobidem :))

moika

neskutocne ako mne dnes ten serves blbne :(
kubalka, na aerobic som len zacala chodit, chodim 2 krat do tyzdna..alebo sa doma trosku ponatahujem. Ako trapit sa hladom to urcite nie, ale zmensim asi pravdepodobne porcie...lebo niekedy sa napraskam a potom si myslim ze z tohto asi neschudnem teda :)mozno aj preto slo dolu len jedno kilo :(
zunicka, no tak ta tvoja kamoska je fakt uzasna, ale to tazko vysvetlis takej osobe.No a ta moja kamoska teda dnes zacala s dietou..no ale tiez tomu dnes vela nedala, rano mala iba ovocie, ktore zobkala vraj cely den a prvy krat potom jedla az o 18.00 a aj to zjedla asi 4-5 chlebov s maslom,salamou a zeleninou..no neviem ci je to spravny pristup :) ale tak nech sa jej dari..
Presne tak, zdrave jedlo a chutne jedlo a este sme aj krasne stihle :)

zunicka

Kubalka,maju tam vsetko mozne,aj kolaciky,cajiky,kavy rozne a hlavne veeela druhou cokolady..nie je to najlacnejsie ale raz za cas,ked chce clovek nieco oslavit, napriklad to ze ma -3,5kg dole ako ty,tak je to idealne:)Alebo tam mozete ist na rande s manzelom a o deti sa postara niekto z rodinky:)Ja si myslim,ze v UH den,by sa horuca cokolada kludne mohla...osobne odporucam mliecnu -i ked tablickovu mam radsej horku-je taka jemna a chutna:)mnam az som si na nu chut urobila;)

zunicka

moika,vidis aj zdrave jedlo moze byt chutne,ja ked som dnes pisala kamoske-to tej co ma vzdy vyhovorku preco nezacat- o mojej dnesnej hrachovej kasi,tak mi napisala ze:Na sak muselo xutit ked stes sxunnut :o). No ved toto je najhorsie - ze toho zradla byva malo a nie moc lakave :o)No tak som jej znovu odzaciatku vysvetlovala,ze moze jest kolko chce a ze navarit si moze to co jej chuti,no ale darmo,ked raz nechce,tak si vzdy cosi najde;)
Hm,tak aspon uvidis ci idu kila dole aj ked necvicis!Ber to ako taky test...

kubalka

Zunicka - poznám tú kaviareň z počutia, sestra tam chodí s rodinou pravidelne s jednými známymi. Oni tam chodia kvôli miešaným drinkom, vraj sú tiež super. Ale inšpiráciu si mi dala, takúto dobrôtku si nenechám ujsť:))
Moika, ako často chodíš na aerobi? Ak ti stačí jesť menej, tak zmenši porcie, ale ak sa máš trápiť, tak radšej zostaň pri pôvodných. Ja stále jedávam ako "drevorubač"

moika

ahojte babulky :) vidim ze klebetenie vam ide veeeelmi dobre xixi
ja som dnes trosku maskrtila s tuniakom...som dlho ho nemala a fakt som si pochutila...a rozmyslam, ze asi zacnem papat mensie porcie, aby sa trosku kila pohli dolu :)
Inak som trosku smutna, lebo mi zrusili tento tyzden aerobic..a som sa taaak tesila.

zunicka

kubalka,teraz ma napadlo,bola si uz niekedy v kaviarni Le Jour na Hlinkovom namesti? Je to nefajciarska kaviaren,takze tam mozes zobrat aj deti a maju tam fantasticku ale ze fakt fantasticku belgicku horucu cokoladu-mliecnu,horku aj bielu aj v kombinacii s orieskami,ovocim,fakt velky vyber..urcite doporucujem!

zunicka

palacinka,presne tak,prdopec je skratka pre prasok do peciva,cechmi s oblubou pouzivane slovo v receptoch:)
palacinka nemusis mat vycitky z toho ak mas pocit,ze na obed si toho zjedla vela,ja sa stravujem tak aby som nehladovala a ked som hladna,dam si ovocie alebo orechy a tak a aj tak som uz schudla!

palacinka

prosim Ta, v recepte ten prdopec
< dobre smiesne slovo:-))))> to je co??? < zeby prasok do peciva??>
dnes som jedla podla planu, podla druheho dna,
rano, teda cele doobedie som sa napchavala s mangami, hroznom a jahodami, na obed zeleninove rizoto, ale dost plnuuu misku, dnes to este vycvicim... a ani mi netreba varit, takze aj moje vecerne kostovacky su dnes zazehnane...:-)

zunicka

palacinka,desat kil by si mohla zvladnut..ono to na zaciatku vyzera brutalne,ale podla mna uz po tych prvych 4 dnoch zistis ze to nie je take hrozne a taketo stravovanie uz budes brat ako samozrejmost...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk