Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Ano,ja robim tieto palacinky plnene sampinonmi,uz som ich raz mala a boli super a na veceru som rozmyslala klasicke palacinky na sladko..s nutelou a bananom,jahodami...este si to asi premyslim:))
Co planujes ty?

palacinka

dakujem zunicka, aj za recept, aj za pochvalu aj podporu ;-) si zlata
teoreticky ovladam tuto dietu mozno uz rok, len pustit sa do nej, to teda trvalo
cvicit som zacala uz pred dvoma mesiacmi a celkom pravidelne, ale akosi ani deko neslo dole, takze musim urobit poriadky aj so stravovanim, aby to malo efekt, treba mi dat dole desat kil...

kubalka

Zunicka, tak strašne sa teším na tú večeru:)) Už tri dni premýšľam, čo to bude tentokrát:)) A aký obed zajtra? Žeby tie palacinky?

zunicka

palacinka,recept na palacinky najdes tu
-odkaz odstránený-
Drzim Ti palce,aby si zvladla odolavat vsetkym nastraham,tes sa na to ako si oblecies veci ktore uz dlho nenosis a ako sa budes pacit svojim blizkym.
Ked mas chut na sladke,daj si susene ovocie alebo baby si zvyknu davat med. Raz za 4 dni dokonca mozes kolaciky alebo tortu!
Ked nebudes nieco vediet,kludne sa spytaj,tu ti vzdy niekto poradi.
Ak by si potrebovala dokumenty k tejto diete,napis email.
A este ta chvalime,ze si vcera odolala kolacikom!

palacinka

ahojte kocky, mozem vas niekoho poprosit ako robite tie palacinky bez mlieka a vajec, co davate namiesto toho? Moze byt sojove mlieko, alebo len voda?
Tak ja som sa konecne nakopla na tuto dietu od vcera, dufam, ze to nejak budem zvladat ako vy tu:-) Velmi vas obdivujem, ako vam to super ide, ked o tom citam, zda sa to byt velmi jednoduche, len praktizovat na sebe je uz horsie;-(
lebo milujem sladke a najhorsi problem mam udrzat sa vecer doma na uzde po praci, ked varim na druhy den, tak to je katastrofa, aby som nechutnala...
vcera som aspon oddolala vsetkym sladkym somarinam z velkej noci-mozem si udelit pochvalu xixi

zunicka

Jasne ze som:))
Vazne si to skus poposuvat tak aby ti to vyhovovalo, vodny den ale musi ist po vitaminovom,na to nezabudaj.

kubalka

Zunicka,no ty si mi teda pomohla:)) Mňa to fakt veľmi trápi už tretí deň, odkedy som sa to dozvedela... Takto budem aspoň spokojnejšia a možno si ten vodný nasadím deň pred chatou - piatok, ty "veštkyňa-vševedka":)))))))))) Ty nie si z Vlčiniec, že?

zunicka

Kubalka z toho si fakt nerob tazku hlavu.Ja som na zaciatku ked som zacianala mala ist k rodicom a akurat vychadzal ovocny den ci jak,tak som si to zmenila takto B,S,U,V,B,S,B,S,U,V. A aj tak som schudla.
Teraz sa chystam posunut si vodovy den na 25.4,ked bude nov a bude to az moj 34.den,myslim,ze to nie je take dolezite aby to bol prave 29.den..tiez mi to na toho 25.4 moc nevychadza,mala by som mat vitaminovy den,ale spravim to tak,ze vynecham skroby, budem mat 22.4 Bielk,23.4 UH,24.4 Vit a 25.4 vodny den.
Tusila som tie Vlcince:))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk