Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Babule, dajte mi prosím radu.. Budúci víkend máme veľkú rodinnú oslavu na chate. A práve mne vychádza sobota-ovocný, nedeľa vodový deň. Neviem,ako to vyriešiť, drahoty tam robiť určite nebudem a ani nechcem. Bude sa grilovať a variť guláš. Neviem, čo je lepšie urobiť, v sobotu porušiť ovocný deň a nedeľný vodový nejako dodržať, hoci budem na chate a každý bude na mňa pozerať, že čo sa nenajem:((( Nikomu som sa totiž nepriznala, že sa inak stravujem... Alebo si mám radšej vodový deň posunúť o pár dní skôr, resp. neskôr? Strašne ma to štve, už horší termín ani nemohli vybrať:(((

kubalka

Áno, budem:)) Takže by nebol zlý aj Carffour, asi zavolám manželovi, nech sa staví, keď pôjde z práce, mne sa už nechce naspäť do obchodov. Ryžu som kúpila v Kauflande, ale videla som ju takmer vo všetkých obchodoch, 500 g vychádza cez 2 EUR

zunicka

Kubalka,v carfure by mali mat biele hrozno za 1,49..pocuj,ty budes z Vlciniec,ze?:)
Dik za tu ryzu,dnes ju mrknem v obchode.

kubalka

Ozaj, kúpila som aj to modré hrozno. Nie je zlé, ale ja mám radšej klasické, biele. Ale to je beznádejne vypredané. Už som tam bola od soboty 2x a stále ho nemajú

kubalka

Ďakujem za radu:)) Už to tak praktizujem:)) Bola som v Lidli pri Carrfoure, bolo tam jahôd na mraky:))
Ja som tú ryžu varila približne 40 minút na miernunkom ohni, na obale bolo písané 45-50 minút. Stačí aj tých 40, je mäkká

zunicka

Kubalka pozeram ze v lidli maju aj modre hrozno za 1,49,to si nekupila?
A v ktorom lidli si bola?Ja sa dnes chystam na nakupo do carfuru,tak sa mozno zastavim aj v lidli,ale neviem ci to uz nebude vsetko vypredane:)

zunicka

Kubalka,nabuduce vezmi detom piskoty a sebe banany:)
Tak to si mala dobry obedik,na celozrnnu ryzu sa chystam aj ja...len som pocula ze je tvrdsia ako klasicka,varila sa nejak dlhsie?
Ja som mala hrachovu kasu s celozrnnym chlebom a trosku zeleninovej polievky.
Dik za tip,ja som v sobotu kupila 500g jahody v kauflande tiez do 1eura..mam vsak pocit,ze jahody ma volako nezasytia:))

kubalka

No vieš, keď som išla s malými doobeda vonku, tak som sa len naraňajkovala, im som zobrala do ruksačika nejaké piškótky a išli sme. A potom som bola strašne hladná. Ja sa teda tiež hladom netrápim, ovocia a medu si doprajem počas celého dňa.
Dnes som dojedla zemiaky na cibuľke, čo som robila v nedeľu pre rodinu ako prílohu k mäsu a ešte som si uvarila ryžu Basmati. Bola som milo prekvapená, ako tá ryža chutí, čakala som, že to bude nejaký bordel. Doteraz som nikdy nejedla celozrnnú ryžu, ale táto je vynikajúca:)) A k tomu samozrejme zeleninku.
Zunicka,v Lidli majú 500g balenie jahôd za necelé euro, aj chutia celkom fajn. Kúpila som si tri "vaničky", jedna a pol už padli:)) A čo papáš dnes ty?

zunicka

Kubalka,mdloby od hladu?To si si nedala ani susene ovocie alebo take nieco?Lebo hladovat tiez nie je dobre,telo si potom uklada tuk,ide na krizovy rezim.
Ale schudla si,takze to asi bolo ok:) Ja sa hladom netrapim,ked som hladna,dam si ovocie alebo susene ovocie alebo orechy...napriklad vcera som zjedla hodne ovocia:))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk