Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Ahojte:)) Zunicka, Moika - zaslúžite si pochvalu:)) Len tak ďalej kočeny.
Ivka, ja si tiež myslím, že cm sú smerodajné. Taký môj príklad: na strednej škole nás v prvom ročníku vážili, ja som vážila 53 kg a kočky, ktoré boli takmer polovica zo mňa vážili 56-57 pri takmer rovnakej výške. Ja som bola oproti ním riadna guľka. všimol si to aj profák, lebo keď nás všetky odvážil, tak mňa jedinú vyzval, aby som sa postavila na váhu ešte raz, trapas!! Ale tá ukazovala stále 53:))) Takže podľa toho viem, že kilá sú o ničom, to je len pre tvoju potrebu, keď sa ťa niekto spýta, môžeš aj zaklamať, ale v centimetroch neoklameš, tie sú viditeľné.
Ja sa tiež cítim pri tejto diétke super, prvé dni som mala doobeda mdloby od hladu, ale teraz úplne v pohode, okolo 12 chodíme s malými z vonku a kým nakŕmim ich a uložím ich spať, tak je už pol jednej, vtedy obedujem a nemôžem povedať, že by som bola extra hladná.

zunicka

ivka007,tak to je super ze sa citis dobre,ja mam tiez ten pocit:)
No ja som aj predtym chodila pravidelne na WC,teraz je to take ako predtym a niekedy mozno castejsie,niektore dni idem aj 2-3x.

ivka0077

zunicka, no to sladké je pre mna trápenie fakt, bola som taká, že radsej by som zjedla 1 čoko ako nejaké mäsko, takže tak...ale pri tejto diete sa cítim fakt super, a to už asi tak od druhého dňa, nie som taká nafučaná, cítim sa prázdna a ešte k tomu ked mi tie gate padajú, tak paráda :)) a ja sa tiež vážim ráno po WC...inak, som sa chcela pýtať, že ako často chodíte na WC počas tejto diety? myslím na veľkú potrebu, lebo ako ja každý den, pravidelne ráno, čo pred tým neprichádzalo do úvahy...

ivka0077

kukuricka, tak ja to robím tak, že idem normálne podla dní a urobím si to, čo môžem v tej den....a vymyslím si aj vlastne receptíky, a občas mrknem aj do knižky...takže tak..a chlebík si dávam normálne, teda ak mam na neho chuť :) netreba sa zasa moc obmedzovať..ale nepijem napríklad ten vývar, nechutí mi to...

zunicka

ivka007,ja si myslim,ze tvoj ciel je realny,zatial ti to ide super.
Je uzasne ze si odolavala,viem sama ze to nie je jednoduche,tiez som bola strasne na sladke. Ale odkedy drzim tuto dietu proste som si povedala,ze sladkosti idu bokom a basta..vsak kazdy stvrty den si mozeme dat a to mi zatial staci:))

zunicka

kukuricka a vazis sa stale v rovnaky cas..napriklad ja beriem za smerodajnu vahu rano po WC:))
Kukuricka a kolky si teraz den?
Ja nejdem podla receptov,varim si na co mam akurat chut ale samozrejme tak aby to zodpovedalo tomu co v dany den smiem.
Vyvar a chlieb som jedla prve 2dni.
Dnes som si ale na skrobovy den urobila hrachovu kasu s celozrnnym chlebom a zeleninovou polievkou,ze vyskusam co to urobi:)

kukuricka

hlasim sa aj ja...........mne ta vaha neskutocne kolise....uz som sa tesila ze mam 59 58 a teraz mam zase 60........ a som nizka cize162cm....ach joj......horsie je ze sa mi neskutocne roztiahol zaludok.........baby a vy chodite podla tych receptov, alebo iba podla tych dni?....a davete si aj chlebik, alebo ten ste uplne vynechali....myslim celozrnny

ivka0077

zunicka, no ja vychádzam z váhy 77 kg, pri výške 173 cm, a chcela by som ísť tak na 66 kg..uvidím, či sa mi to podarí :) ale tak pri pevnej vôli určite, aj ked teraz cez veľkú noc na mna útočili samé sladkosti, mamina vypekala, ale tak odolávala som....som dosť na sladké takže sa mi táto dieta drží ťahšie...ale ako tu už bolo spomenuté, stačí si dať medík a je to :)

zunicka

Ivka,no ja mam 174cm a vychodzia vaha bola 70kg,mojim cielom bolo 65 ale asi to posuniem na 63-64..zavisi ako uz budem so sebou spokojna:)Ked uz budem spokojna prejdem na udrziavaciu dietu.

Ty mas aku vychodziu vahu?
A mas pravdu,uz mi tiez nestacia dierky na opasku:)

ivka0077

zunicka, tak to máš super, šikulka, len tak dalej ... a kolko chceš ešte schudnúť? teda z akej váhy chudneš? no, to je natom najhoršie, že tie veci, hlavne nohavice sú mi dosť volne, už si prepichávam dalšiu dierku na opasku :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk