Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

ivka,tak to si uz schudla super,najma to viditelne schudnutie je strane povzbudzujuce a motivujuce..hlavne ked si to vsimli aj tvoji najblizsi.
Ja mam dnes 24.den a schudla som -4,3kg.

ivka0077

suzen_, máš pravdu, sú lepšie tie cm:) minule som si skúšala staré rifle, ktoré som ledva obliekla, špeky mi z nich trčali, som ich ani nenosila a teraz pohodička, ešte mám aj miesto :) môžem pribrať :D ale nie

ivka0077

zunicka, mám 20. den akurát, a schudla som asi 3,5 kg, ale každý mi hovorí, že ako som schudla, hlavne na bruchu a zadku...tak som aj rada, že si to všimli...:) hlavne priateľ, kamošky a aj mamina :) aspon nejaké povzbudenie pre mna.... ty máš ktorý deň? a kolko si už schudla?

zunicka

ivka0077, podla mna su lepsie centimetre..vsak o to nam ide,mensie brucho,zadok...to ze mame o par kg menej ked cm ostavaju to by si asi nik nevsimol,jedine ze by nas chcel dvihat:))
ivka0077,ktory den uz drzis 90DD a kolko si zatial dala dole?

ivka0077

ahojte baby :) tak ja mám dnes vitamínový deň, ale celkom sa naň aj teším...uvidím, ako to bude zajtra s mojou váhou, dúfam že klesne aspon o pol kilečka...musím sa ale priznať, že som včera zhrešila, včera sa mi narodil synovec ,tak sme to museli zapiť, ale dala som si iba 1 "štamprlik", tak dúfam že mi to nejako neuškodilo....:( a že budem chudnúť ako doteraz....mne moc váha ani nejde dole, skor tie cm, tak neviem, čo je lepšie? či kilogramíky alebo centimetre? hm?

zunicka

Super moika,kilo dole je super,tesim sa s tebou.Podla mna ty ani nemas z coho zhadzovat,tak preto je to "len" kilo:)
Ja mam knizku v elektronickej podobe,hod sem mail,poslem ti ju.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk