Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

ahojte babulky :)
poslusne hlasim, ze som dnes rano nabrala odvahu a postavila sa na vahu a rucicka ukazuje o 1 kg menej, huraaaa :) Ani som viac necakala, pretoze nemam velku nadvahu, tak to pojde u mna pomaly, ale i tomuto vysledku sa velmi tesim :)
zunicka..knihu nemam, len jedna holka mi preposlala vela toho o tejto diete, ale niektore veci som sa tam nedocitala :(..ked pridem v maji domov, urcite si ju kupim.

zunicka

sajfina,podla mna podla toho hrachu a zemiakov do skroboveho,keby tam tieto ingrediencie neboli,tak do vitaminoveho.

zunicka

Kubalka ved jasne,ked ta medik drzi nad vodou a moze sa,nepribera sa z neho,kila idu dole,tak preco nie!
Sezam mam tiez rada,davam ho do chleba aj na hocikaje pecivo co peciem..teraz uz sice nie ale ked som sa normalne stravovala tak ano.
No dnes si pecivo doprajem,vcera som si upiekla celozrnny chlebik,dnes planujem hrachovu kasu navarit,takze ten chlieb k tomu bude nevyhnutny:) Vyvar mi nechuti asi preto ze som si ho robievala z bujonu.
Niektori pisali,ze su v ovocny den nafuknuti,je to asi normalne.
Tiez mam pocit,ze po vitaminovom dni ide vaha dole;)
Moika mas knizku o tejto diete?Tam je to popisane vsetko pekne....

sajfina

ahojte,začala som s touto dietou a rada by som sa spytala na jedno jedlo,zboznujem zeleninovu polievky,minimum oleja,mrkva,petrzlen,zeler,hrasok a trocha zemiacikov...a neviem,do ktoreho dna by som ju zaradila,aspon obcas,ci do skrobov pre tie zemiaky alebo do vitaminoveho dna??ďakujem za radu :)

kubalka

Moika, tak sa teším na info o úbytku:) Určite sa váha pohne po vitamínovom dni dole, je to podla mňa taký "prečisťujúci" deň. Ja v tento deň tiež zjem strašne veľa ovocia a hlavne banánov, tie ma najviac zasýtia. A vždy mi po ovocnom dni klesne hmotnosť o cca 400 g. Niekedy po bielkovinovom zas trošku stúpne a potom zas klesne. Preto by sa nemalo vážiť každý deň - niekoho to môže demotivovať.
No ja som to čítala v jednej diskusii, kočka napísala, že schudla počas diéty 20 kg, a kým jej išli kilá najviac dole v prvom mesiaci, tak centimetre v druhom.
Áno, určite to je v diéte napísané, že čím menej konzumuješ, tým viac schudneš. Ale ja sa toho naozaj nedržím a za 17 dní je dole 3,5 kg. Ešte 6,5 a je to v pohode. Inak vás normálne obdivujem, ako dokážete byť bez toho vývaru. Ja sa aj cítim napráskaná ako slon, ale ten vývar musím, lebo čo ak na mňa príde o hodinu hlad?
Ja mám najradšej medík domáci, od včelárov, ten je úžasný. A hlavne náš slovenský. Raz som kúpila v Poľsku a skoro som sa z neho pogrc.....

moika

babenky...no ja sa zajtra teda odvazim a dam vediet ako som na tom..ale dnes som toho ovocia a zeleniny zjedla vagon :) a som taka nafuknuta, no hruuuza :( som zvedava ci sa mi rucicka na vahe vobec posunie..
Inak medik mozem aj ja..len tu v irsku som dobry med este neobjavila, vsetko take umele :(
Kubalka ja som tiez skor na sladke, ale dnes som dala i zeleninku, ta ma trosku viac zasytila.
Inak to som nevedela, ze az v druhom mesiaci bude vsetko viac vidno, no uz sa tesim ked budeme ako prutiky a vsetci nam budu zavidiet :)
Ja som vyvar nemala zatial ani raz, ved to by som potom toho zjedla neskutocne vela keby som mala aj druhe jedlo potom este jest. A to fakt, cim menej zjem, tym viac schudnem? No ale to budem potom do vecere hladna, lebo v praci mam velky vydaj energie.

kubalka

Zunicka, no spotreba riadna, ale keby som si toto nedožičila + sladkosti v deň uhľohydrátov, tak už by som dávno s diétou skončila.Takže ma to veľmi drží nad hladinou. A čo sa týka tej večere, jahody som si polievala medom a za tým som zjedla 3 lyžičky sézamu, je zdravý a má mnoho minerálnych látok.
Ja si myslím, že ten vývar nie je podmienkou, aj v diéte sa píše, že čím menej konzumuješ, tým viac schudneš. Ja to však dodržiavam do bodky, dokonca aj niečo naviac, toho pečiva zjem vždy v bielkovinový deň o dosť viac, ako by som mala. Kiežby aj mne tak nechutilo ako tebe:))
Aj napriek týmto mojím "prehreškom" ide váha stále dole, tak čakám kedy sa to zastaví...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk