Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Dva tyzdne? No teda,to mas teda riadnu spotrebu...Ja moc med nemozem,jednak som alergicka a okrem toho mi je med tazky na zaludok.
Ta tvoja dnesna vecera,to si si nejak zmiesala?
Fakt v druhom mesiaci?To som nevedela,dobre vediet;)

kubalka

Moika, dnes môžeš zobkať každé dve hodinky:)) V pohode aj zeleninku. Ja som skôr na sladké, takže ja na vitamínky jedávam len ovocie a straaaaaašne veľa medu. Ale to aj v iné dni. Aj dnes na večeru jahody, sezam a med. Neviem tomu odolať. 950 g medu mi vydrží necelé dva týždne.
Baby, už aby sme boli ako prútiky. Teším sa:)) Som zvedavá, kedy to začne rapídne ubúdať z našich cm. Podľa diskusií a názorov som čítala, že najviac sa to pohne na cm v druhom mesiaci diétky.

moika

dakujem..pojdem na to kuk
Inak ja som dnes tiez stale nejaka hladna...by som stale nieco zobkala...uz nech je zajtra.

zunicka

ja si idem o chvilu urobit salat,dnes som nejaka vynimocne hladna cely den..ale to bude asi tym,ze obed bol dost slaby.
Moika tu je dobra stranka na recepty pre 90dnovku:
chudnime.kiga.sk

Treba sa ale zaregistrovat...

moika

tak to je super, mam tam nejaku zeleninku, tak si pojdem dat ..
No dnes im pocasie nevyslo..je sice zamracene, ale spoza mracikov vykuka slniecko :)
Ja ti verim, mne tiez vie malickost urobit radost a potom je aj den krajsi aj clovek stastnejsi...

moika

Tak to je super...mam tam nejaku tu zeleninku, tak si pojdem dat :)
No dnes to meteorologom nevyslo :) je sice zamracene, ale svieti slniecko :))
To ano, aj malickost vie urobit cloveku radost..a hned je den krajsi a usmev na tvari :)

zunicka

Jasne ze mozes moika,aj zelenina je povolena..ono sa to vola oficiane vitaminovy den nie ovocny-to je take matuce.
Veru su krasne,mam z nich radost:)Taka malickost a ako dokaze rozjasnit den:)
Ake mate dnes pocasie moika?Splnili sa predpovede meteorologov?

moika

joj..dnes ma ten server totalne hneva..nie a nie mi dat prispevky :((
kubalka...ja si myslim, ze svagrina zavidela a preto nic nepovedala, a pockaj ako bude kypiet ked budes krasna stihlucka a vsetci okolo teba behat, to len bude zlc v nej kypiet :)) My so zunickou ta pochvalime ..ved to velmi pomaha. Ja ta obdivujem ako dokazes pri dvoch detoch este aj dietu drzat a sladkemu odolat..ved uz len toto je obrovsky uspech, klobuk dolu.
zunicka...som si pozrela tie tvoje tulipany, a su fakt kraaasne...aj ja chceeeem
a to mozem v ovocny den papat aj zeleninku? a ja tu tlacim do hlavy len jablka ktore mam doma :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk