Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

ogy

tak baby, uz som sa poriadne nasrala! ide leto, ja som v uk a mame kraaaaaaaasne pocasie, ale tie sunky co mi trcia.
vsetky veci ma tlacia. v robote som postupne pribrala 5kg, a uz mam taku vahu dobry vyse roka, a to si clovek tak nejak zvykne, ze mu to ani nedojde :)
Ale uz mam toho ale dost!
uz daaaavnejsie som vam sem napisala, ze moja segra schudla dobrych 15kg, bez cvicenia! pred 2-3 rokmi a este stale si to drzi( to je na vasu podporu aby ste vydrzali:)
tak od zajtra zaciiiiiiiiiiiiiiiiinam! mam konecne vikend volno, tak bude super.
okrem toho som velmi zavisla na kave, samo s mliekom (aj 3-4 za den)+ cigarety
ako dovi, uz mi to lezie na nervy!
sak sme mlade baby, mali by sme vyzerat super :)
teraz mam 80kg (otras), vzdy som mavala tak 75-76kg. 176cm a budem mat 32, kua
takze ide sa na to!!!!!

siwonka

len to dogo ogy :)) mas pravdu ide leto treba vytiahnut suknicky a ine veci :)) aj ja som sa na seba nasrala ked som sa vzdy pozrela do zrkadla ked som vychadzala z vane, to bol pohlad uz som sa na seba nemohla pozerat :DD

nela - ja som za prvy mesiac dala dole tak 4kg neviem presne...

ogy

tak baby, uz som sa poriadne nasrala! ide leto, ja som v uk a mame kraaaaaaaasne pocasie, ale tie sunky co mi trcia.
vsetky veci ma tlacia. v robote som postupne pribrala 5kg, a uz mam taku vahu dobry vyse roka, a to si clovek tak nejak zvykne, ze mu to ani nedojde :)
Ale uz mam toho ale dost!
uz daaaavnejsie som vam sem napisala, ze moja segra schudla dobrych 15kg, bez cvicenia! pred 2-3 rokmi a este stale si to drzi( to je na vasu podporu aby ste vydrzali:)
tak od zajtra zaciiiiiiiiiiiiiiiiinam! mam konecne vikend volno, tak bude super.
okrem toho som velmi zavisla na kave, samo s mliekom (aj 3-4 za den)+ cigarety
ako dovi, uz mi to lezie na nervy!
sak sme mlade baby, mali by sme vyzerat super :)
teraz mam 80kg (otras), vzdy som mavala tak 75-76kg. 176cm a budem mat 32, kua
takze ide sa na to!!!!!

siwonka

tak az od zajtra ideš nato, hej?:)

ja sa zajtra v sobotu rano vážim, meriam a vzdy si to zapisem..tak som zvedava ako sa natom budem :))

simonaxxx

tak dnes som sa ešte najedla riadne :D lebo už dlho som nemala nič nezdravé... trochu sa hambím ale čo som len človek, ktorý nevie odolať... a Vy sa ma neopovažujte napodobovať :D:D

janina_22

simonaxxx :) nech sa ti darí, nie je to ťažké, zvykneš si na režim rýchlo a každý deň sa budeš tešiť na jedlo :) garantujem :) a úbytok je len plus pre teba :)siwonka, dík :)

simonaxxx

uvažujem že to idem skúsiť s Vami s tou 90 dňovou ... idem si pohľadať dáke recepty a uvidíme :) motivovali ma tie vaše úbytky.

siwonka

helus.. aspon prestala ta hlava bolieť?.. radsej kilečko hore ako bolesti..

janina.. gratulujem k 4kilečkam :) pekne ti to ide..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk