Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

ďakujem, ale nie je čo obdivovať. Som otrokom svojich detí a keby ma aspoň poslúchali. Teraz majú to povestné obdobie "vzdoru" a je to na porazenie, každý má svoju hlavu, silou mocou si chcú presadiť to svoje a mne už nepomáha iné len použiť varechu, lebo si fakt niekedy neviem rady:((( Aj keď potom mi to je ľúto.

zunicka

ale nam dnes ide..prispevky dva krat,no co uz:))
No tak svagrina isto zavidi a to ze si ta tak premeriavala svedci o tom,ze to uz urcite vidno!
My ta chvalime s moikou,si super ze sa tak drzis,ze aj ked si zavisla od sladkeho tak to vydrzis nejest!
Jej,tak aj chlapceka aj dievcatko,to je super!
Moika,urcite ti niekto kupi kyticku a keby uplnou nahodou nie,kup si sama,co budes,si predsa nezavisla mlada zena!

zunicka

nik?akurat sme to tu vcera s moikou rozoberali,ze znami moc nechvalia,lebo asi zavidia;) Ani manzel nepochvali?
Presne ako hovoris,tiez boli puciky a teraz su uz rozvinute,ved pozri:
picasaweb.google.sk

Uz som videla ludi so zmrzlinou,aj by som si dala,tam pri trznici je najlepsia zmrzka v meste..tak snad na nejky UH den:)
Verim ze to nemas lahke,sa pri nich musis riadne nabehat. A mas chlapcov,dievcatka alebo aj aj?

kubalka

Krásne sú:))
No, keď mám pravdu povedať, včera sme mali návštevu, brat s rodinou. A švagriná, ktorá teda nie je najchudšia, pomaly sa neprederie cez zárubňu, premeriavala si ma od hlavy po päty, ale nepovedala ani slovo. Chváliť, to jej moc nejde. Ale rozprávať o iných, aká je ktorá tlstá, to ovláda na jednotku. Trošku by jej možno nezaškodilo pozrieť aj na seba. Áno, je v tom kus pravdy, skôr ťa pochváli cudzí, ako niekto blízky. A žiaľ, aj keď potrebuješ pomoc, mnohokrát sa ti rodina obráti chrbtom:(((
Zunicka, máme párik:))
Moika, tak krásny ovocno-zeleninový dníček. Ja som sa tohoto dňa vždy strašne bála, ale dá sa zvládnuť úplne v pohode, môžeš často jesť a koľko chceš, takže hlad ani nepociťujem. A koľký si deň diéty?

moika

Ahojte kocky:)
ja mam dnes len ovocie, ale zajtra budem mat tuniaka so zeleninkou, mnamky mnam, uz sa tesiiim :) a rano sa postavim na vahu..tak snad sa to trosku pohlo smerom dolu :) aj sa teda odmeriam, nech vidim aj tam nejake vysledky...
kubalka...ja si myslim ze na tebe urcite vidno, ze si schudla, len ti mozno okolie nechce nic nehovorit, aby si to potom nezacala flakat:) ale tak nejaku taku malu pochvalu by ti mohli dat, aby ta trosku motivovali a povzbudili..ale tak my ta chvalime a tesime s tebou, ved si dala dost dolu z tych cm a aj kg. Inak tu skoricu do maska asi vyskusam, to moze byt fakt dobre, skoricu mam rada.
zunicka..ja tiez milujem tulipany...dufam ze mi niekto kupi krasnu kyticku v maji, to budem mat uz mesiac za sebou a aj meniny...a ked nie, tak si urobim radost sama, no nie? :))

moika

Ahojte kocky:)
ja mam dnes len ovocie, ale zajtra budem mat tuniaka so zeleninkou, mnamky mnam, uz sa tesiiim :) a rano sa postavim na vahu..tak snad sa to trosku pohlo smerom dolu :) aj sa teda odmeriam, nech vidim aj tam nejake vysledky...
kubalka...ja si myslim ze na tebe urcite vidno, ze si schudla, len ti mozno okolie nechce nic nehovorit, aby si to potom nezacala flakat:) ale tak nejaku taku malu pochvalu by ti mohli dat, aby ta trosku motivovali a povzbudili..ale tak my ta chvalime a tesime s tebou, ved si dala dost dolu z tych cm a aj kg. Inak tu skoricu do maska asi vyskusam, to moze byt fakt dobre, skoricu mam rada.
zunicka..ja tiez milujem tulipany...dufam ze mi niekto kupi krasnu kyticku v maji, to budem mat uz mesiac za sebou a aj meniny...a ked nie, tak si urobim radost sama, no nie? :))

zunicka

nik?akurat sme to tu vcera s moikou rozoberali,ze znami moc nechvalia,lebo asi zavidia;) Ani manzel nepochvali?
Presne ako hovoris,tiez boli puciky a teraz su uz rozvinute,ved pozri:
picasaweb.google.sk

Uz som videla ludi so zmrzlinou,aj by som si dala,tam pri trznici je najlepsia zmrzka v meste..tak snad na nejky UH den:)
Verim ze to nemas lahke,sa pri nich musis riadne nabehat. A mas chlapcov,dievcatka alebo aj aj?

kubalka

No predstav si, ešte ma nik nepochválil:((( Do paroma, čo sú všetci slepí? Alebo si tú zmenu iba ja namýšľam?
Tulipány milujem, dostala som z nich nádhernú kyticu na meniny pred pár týždňami. Boli nerozvinuté a ako som ich dala do vázy, krásne sa rozpučali:)) My sme boli tiež v meste, ale len tak na zmrzlinku na masaryčke, trošku v obchodoch a domov. S takými malými deťmi ako mám ja, sa moc po meste chodiť nedá:(( Hlavne, keď sú dvaja, každý si beží iným smerom a ja neviem za ktorým skôr...

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk