Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Tak to mohlo byt zaujimave,uz som to pocula niekde,ze skoricu do masa,ale ja moc skoricu nemusim:(
Ja som bola dnes v meste na menu,bol zeleninovy salat s grilovanym ostiepkom (jest syr po troch tyzdnoch bolo super:)) a zeleninova polievka.
Kubalka,mam pre teba tip:na trznici som kupila tulipany, mali po 10centov jeden a su krasne:)

zunicka

kubalka,dnes tento server strasne blbne.
Tak to je super s tymi riflami,ja to mam tiez tak,ze si mu tie co mi boli akurat volne a jedny co som ledva zapla uz normalne nosim:)Ked si uz takto na tom,tak si myslim,ze to uz vidno.Este ta nik nepochvalil???

kubalka

apropo, a čo dnes papáte? Ja kuracie soté. Keď som si pripravovala obed, tak som omylom do mäska nasypala namiesto grilovacieho korenia škoricu. A to teda v riadnom množstve, odhadujem tak polievkovú lyžicu. Tak som musela mäso vybrať z panvice a poumývať, ale niečo zostalo zo škorice aj v panvici, tak som to nechala tak. A na moje počudovanie, super a zaujímavo to chutilo, takže mám ďalší skvelý recept, štipku škorice do kuracieho mäska.

kubalka

Tak toto už nie je možné!!! Už tretíkrát píšem príspevok a vždy sa mi vymaže. Tak ešte raz v skratke, lebo ma porazí.
Zunicka-super, aj 300 g je pokrok. O chvíľu začnú ubúdať centimetre závratnou rýchlosťou:)
Áno, skúšala som veci, teda hlavne rifle. Tie, čo mi boli tak akurát, tak sú mi teraz voľné:)) A druhé, v ktorých som nemohla ani dýchať, tak tie mám stále na sebe narvané, aj sa do nich dosť ťažko obliekam, ale už nie som v nich taká "stlačená" ako predtým.
Moika- ja si tiež meriam pás, boky a stehná. Doteraz mám dole 3 cm z pása, 2 z bokov a 2-3 zo stehien.
Baby, ja by som tak strašne chcela, nech to je už poriadne vidno:))))

zunicka

Jasne moika,chod do toho,neboj sa vahy..zhodene kg ta budu motivovat dalej.
Ja si meriam obvod pasa,bokov,stehna a lytka.

moika

zunicka...tak to je tiez dobre, aspon sa trosku hybes..hlavne ze sa hybes :))
kubalka...blahozelam k pevnej voli a kilogramom dolu. Ja som nemala nastastie preplneny stol pocas velkej noci,takze ziadne lakadlo som tu nemala, ale ty si to zvladla na jednicku,a to sa tesim s tebou.
zunicka...rozmyslala som,ze sa odmeriam, ci bude aj na centimetroch nieco vidno. A co si vlastne meriate? Oblecenie samozrejme skusam, mam jedni oblubene riflove kratasy a do nich sa musim do maja vpratat ani keby co bolo :)) Ale este je myslim skoro na skusanie. A uvazujem, ze zajtra by som sa mohla rano aj skusit postavit na vahu, co vy na to? Nech viem ako som na tom po tyzdni.

zunicka

Jej,tak stratena kubalka sa nasla:)
Gratulujem k pevnej voli..uz sa s tym budes musiet zmierit,ano mas pevnu volu..lebo ak si zavisla na sladkom a pritom si ho davat len kazdy stvrty den,tak tomu sa hovori pevna vola!
Tiez si super zhodila,som velmi rada!
Ja som tiez odolala vsetkym nastraham velkej noci,mna tieto tazke veci ako salat,udene aj tak nelakaju:))a kolaciky som mohla v UH,to mi stacilo,dokonca mi ani moc nesli na chut,tak som si dala len dva kolaciky a jogurt.
No ja mam tak 200-300g dole,co je fajn,centimetre stale rovnako.
Kubalka uz si si skusala nejake veci co si predtym nezapla?Lebo to je este vacsia radost ako ciselko na vahe...
A co ty moika? Ked uz sa nevazis skusas to aspon na obleceni?

kubalka

Ahojte kočeny, tak vidím, že ste si tu dobre pokecali:)) Ja som písala v sobotu jeden príspevok, ale stále mi blbol net a nechcelo mi ho odoslať, tak som to potom nechala tak a potom sme boli mimo domu, takže aj mimo netu.
A teraz sa priznajte!! Zhrešil niekto počas sviatkov? Ja nie, čo je teda niečo fantastické, keď si pomyslím, že nemám takmer žiadnu pevnú vôľu... alebo ju už mám? Jediné, čo sa dá brať ako prehrešok je to, že som si nedala na UH 3 koláčiky, ale 6:)))) Ja práve naopak, vôbec nemám výčitky, keď si dám sladké. Jednoducho to k diétke patrí, tak si dám. I keď by som nemusela tak veľa, ale som strašne závislá na sladkom. Pri nijakej diéte som v živote nevydržala viac ako dva týždne, pretože sa nikde nesmeli papať sladkosti.A dnes je to už 17.deň, a dole 3,5 kg.
Zunicka, idú ti dole aspon cm, keď ti váha už týždeň stojí?

moika

zunicka...ale ved staci ked aspon 2-3 krat do tyzdna hoc pol hodinku si ponatahujes svalstvo...a staci aj doma, nemusis nikam chodit...budes sa citit este lepsie :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk