Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

otazka

moika:ved to prave netusim a bojim sa,ze sa dostanem na nejaky irsky vidiek,pretoze to urcite nebude Dublin ani ine vacsie mesto

moika

ale ved staci ked aspon 2-3 krat do tyzdna hoc pol hodinku si ponatahujes svalstvo...a staci aj doma, nemusis nikam chodit...budes sa citit este lepsie :)

moika

ja tiez nie, ale mam ciel a to ma motivuje a pohana dopredu...niekedy ked bolo pekne som chodila behavat, tak asi zacnem opat ked sa vycasi :)

moika

skor sa snazim, by som povedala :D ...ale to len obcas, nie kazdy den...chcem trosku spevnit svalstvo, nech to uz vyzera nejako :)

moika

Tak to si mala peknu makacku ti poviem...mne staci ked teraz mam v praci busy a sa nezastavim cely den...je to sice fajn, bo mam vacsi vydaj energie..a este po praci ked idem na aerobic...tak ked pridem domov,padam mrtva do postele.
No ta predstava co ma caka doma v maji je fakt skvela...sa neviem dockat :)

zunicka

hm:((ale niekedy sa meteorologovia mylia..tak cakaj horsie a dufaj lepsie:)
Presne,cely den na nohach,ja som este poobede po moteli robila aj v restike,takze som bola fakt celucky den na nohach,schudla som tam teda paradne:)))
No ked prides v maji,tak to tu uz budu 30ky,ved tento tyzden uz bolo 26 v Hurbanove.Mas sa na co tesit!
Rodina,slniecko,svieckova a karamelovy kolac:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk