Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

zunicka...dakujem :)ja mam tiez rada slniecko a leto...tak dufam ze toto leto bude slnecne aj v irsku :) asi v polovici marca bolo tak krasne teplucko, ze sme chodili len v trickach, bol to uzasny pocit :)
No neviem ci ma prekvapi zajtra pocasie, lebo hlasia cely tyzden prsat :( ..ale tu clovek nikdy nevie :)
Takze vies o com praca je..niekedy je to fakt narocne, ked si hlavne cely den na nohach...
Joj, ani nehovor ako je krasne doma,volala som s rodicmi a tiez mi hovorili ze je nadherne...toto zavidim a tesim sa na maj :) ..nech uz som domaaaa ...

moika

otazka ...som tu dva roky ako si si uz mohla precitat, mne sa tu celkom paci, len pocasie je tu blaznive, krajina je krasna, zelena...ja osobne keby som mala moznost ist studovat za mlada do zahranicia, tak by som urcite isla...je to dobra skusenost, vela ti to da,lepsie sa naucis jazyk, ziskas novych kamaratov, cudzincov samozrejme, s ktorymi budes komunikovat anglicky, co ta dost obohati...a kam konkretne by si mala ist? do ktoreho mesta?

zunicka

moika,ja som tiez robila housekeeperku ale v moteli,takze celkom sa viem vcitit...
No take pocasie by som ja moc nezvladala,strasne nemam rada ked prsi...
Tak dufam,ze zajtra budes mat krajsie pocasie,nech si ozaj uzijes den volna.
Tu bolo dnes krasne az do tretej,ked sa spustila burka:(

moika

no celkom praca ujde, pracujem ako chyzna..niekedy je toho vela, inokedy nie..zalezi kolko ludi je ubytovanych a kolko nas aj v dany den pracuje..
dnes je to dost blaznive, 5 minut slniecko, 5 minut prsi..a to sa opakuje dnes stale :(
inak v niektore dni je tu fakt krasne ak vyjde slniecko...inokedy prsi tak hnusne, ze ani psa nehodno pustit von :( je to tu dost blaznive s pocasim ...som tu dva roky, ale este som si nezvykla...

otazka

moika chcela by som sa opytat ako sa ti paci v irsku..mam moznost tam ist v septembri na rok studovat ale neviem sa rozhodnut

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk