Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Hm,tak to si veru fakt nemala lahke.No ale to ze ste nie v kontakte je mozno lepsie,ze si "lahsie" zabudla.
No budem ti moc moc drzat palce s tvojou "laskou" ,co ty vies...laska vzdy chodi ked ju najmenej cakame...
A s tym sladkym mas pravdu,tiez mam obcas pocit,ze porusujem dietu:)

moika

akurat si vychutnavam sladke a uz na mna pozera kocka horkej cokolady :)) inak normalne mam niekedy pocit ze som zhresila, ked jem sladke :)

moika

No mala som to dost tazke na zaciatku, bo sme boli stale v kontake, aj som sa po pol roku vratila a chcela zostat doma natrvalo, ale sa to velmi zmenilo ked som prisla, tak som opat utiekla :)..ale uz to mam nastastie za sebou, i ked ma dost mrzi, ze so mnou prerusil akykolvek kontakt, ale mozno aj lepsie :)
Joj, tak to by som bola najstastnejsia zena pod slnkom, keby sa nieco zmenilo s mojou "laskou" :) Ale to by som musela byt asi este blondinka, co nie som :(

zunicka

Tak to je fajn,ze je tam aspon par dobry ludi..ked ide o priatelov nezalezi na kvantite ale kvalite:)
Tak to ma mrzi s tym priatelom,o to to musi byt pre teba horsie.
Ja ked som vedela,ze ma doma caka a ze nam tie peniaze pomozu do buducnosti,tak sa to tam dalo lepsie zvladnut.
Hm,neopatovana laska..tak mozno vdaka dietke sa to zmeni!

moika

To ano, mala som stastie na ludi, kamarat mi dohodil pracu, a neskor som cez neho spoznala mojich terajsich spolubyvajucich.Je tu fakt malicko Slovakov, ktori su mili a vyjdu ti v ustrety..inak je pravda ako si napisala, ze cudzinci su niekedy fakt milsi ako niektori Slovaci, ktori hladia iba na seba.Ty im pomozes a ani podakovanie nepocujes a ak potrebujes ty pomoc, tak ta nepoznaju :(.Je mi tu trosku smutno,bo som tu sama,s priatelom sme sa rozisli tesne pred mojich odchodom:( ,nasla som tu sice novu lasku,ale bohuzial nie je opatovana :((, ale tak snad svoje stastie este stretnem :).

zunicka

Aha,tak to si mala aj stastie,ze si tam nasla aj kamaratov.Ja mam take skusenosti,ze ludia z inych krajin boli ku mne milsi ako slovaci-ti sa starali iba o seba aby co najviac zarobili,mali najlepsiu robotu a zavideli druhym,ktori boli na tom zdanlivo lepsie. Ja som bola v Amerike len 3 mesiace,viac by som to tam uz asi nezvladla,dve roboty od rana do noci a este k tomu sama,lebo priatel nedostal viza.Tak ale aspon som si cosi zarobila a bola to skusenost,beriem to tak.

moika

To ano, rodina i priatelia mi chybaju, ale mam tu nastastie brata, tak sa to este celkom da. Domov chodim aspon 2 krat do roka, niekedy aj castejsie ak sa da. Tu som si vsak nasla novych kamaratov, i ked nie su to taki ktorych by som poznala od malicka...
ako dlho si bola v USA?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk