Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Jj,ja vydrzim,len ze som stale hladna:)Uz som si odlozila 3ks do chladnicky a tesim sa na UH den.
Jaj,to mas pravdu,vsetko drahe..bola som v Amerike a tiez sme byvali viaceri v jednom dome,lebo sam by to clovek nevladal platit.
A nechyba Ti tam rodina a kamarati so Slovenska?Ja si moc neviem predstavit zit takto dlhodobo v zahranici...

moika

tak to ti verim, ze ked citis tu vonu, by si si aj dala...ale musis vydrzat :)
No som tu uz dva roky a zatial som neuvazovala o navrate domov. Celkom sa mi tu paci, len pocasie by mohlo byt krajsie, lebo tu dost prsi a slniecka si uzijeme len niekedy :( Ono je tu velmi drahe byvanie, takze v domcekoch ci apartmanoch byvaju viaceri ludia, pretoze pre jeden par je to neskutocne fin. narocne, a keby mali platit sami aj elektriku,net, stravu a ine vydavky, tak by sa im to vobec neoplatilo. Teraz je to tu aj dost zle s pracou, ale to vlastne vsade,kvoli krize sa vela ludi vratilo domov.

zunicka

Hm,tak to je blbe..asi to nie je jednoduche zit takto v zahranici..a este dlho planujes byt v Irsku?Sa ti tam nejak zapacilo...teda okrem jedla:)
No ja mam ovocny dnes a vdaka tomu ze som robila tie pizza spiralky a stale to tu vyvoniava,tak mam furt pocit ze som hladna:))

moika

Ja mam zajtra ovocny den...ale na stredu tiez rozmyslam nad kuriatkom :)
Presne tak, ludia maju rozne predstavy o dietach...a tato teda o odopierani si vobec nie je!
Chladnicku mam vlastnu,len moja nema mraznicku :(...raz sa mi "stratila" mrazena zeleninka, lebo spolubyvajuci si myslel, ze to je ich :) a akurat som ju potrebovala, tak som musela do obchodu co ma teda vtedy velmi netesilo :(

zunicka

no ved my sme si praveze ryby robievali casto,ale teraz ked mozem len raz za 4 dni,tak sem tam mam chut aj na ine ako ryby..zajtra rozmyslam ze si upeciem kuracie stehno:)Priatel chudnut nepotrebuje ale dnes sa rozhodol,ze bude so mnou jedavat na ranajky ovocie:) Vacsinou ked si varim nieco na obed,jemu to ostane na veceru a zatial mu to vzdy chutilo i ked je to zdrave..mnoho ludi si totizto mysli,ze ked sa drzi dieta tak sa trpi a malo je a to co sa moze jest,nie je dobre..zvlastne predsudky:)
Aha,takze ty este ani nemas sama chladnicku..a nestane sa ti niekedy,ze si tam nenajdes to co si tam dala?:)

moika

ryby mozes v bielkovinovy den, zapoj aj priatela a je to:)..ja som si naposledy urobila rybaci den a dobre mi padol:) O mraznicku sa delim so spolubyvajucimi, tak nemozem velmi vo velkom skladovat potraviny, ale niekedy tam nieco supnem ak sa miestecko najde :)

zunicka

No to je ale nahoda,rovesnicky;)
Hm,ja mam plnu mraznicku,ked su ryby v akcii vzdy si nakupime a potom nemam kde davat vsetko ostatne:)budeme to musiet pomaly zlikvidovat..

zunicka

No mraznicka je dobry napad,tiez sa to tak chystam robit:)
Inak ten prispevok sa mi tam dal omylom dvakrat,ked som dala refresh:(
Mam 29 a co Ty?

zunicka

Tak ti prajem pevne nervy aj na vysvetlovanie ohladom "zmeny stravovania a metabolizmu" a aby si odolala celemu plechu:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk