Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

dakujem, tie pevne nervy budem fakt potrebovat :) a tie kolaciky ktore ma budu lakat dam do mraznicky a vytiahnem na dalsi UH den :) mozem sa spytat kolko mas rokov?

zunicka

Tak ti prajem pevne nervy aj na vysvetlovanie ohladom "zmeny stravovania a metabolizmu" a aby si odolala celemu plechu:)

moika

no ona len nateraz povedala, ze dobre...ale ked pridem domov tak ma urcite caka dalsie vysvetlovanie, a bude mi dalej vtlkat do hlavy, naco chudnem, nech pozriem na seba aka som uz teraz chuda atd...vsak to poznas :)
No cely plech by som isto nezjedla, ved by mi zle bolo ..ale isto zjem viac nez 2 kolace :(
No ceny su tu dost vysoke, nieco je lacnejsie, nieco drahsie..

zunicka

No ja mozem vysvetlovat kolko chcem,aj tak si mysli svoje..ze sice hovorim,ze nehladujem ale ze urcite musim byt hladna,ked sa poriadne masa nenajem;)))
Cely plech?To sa ti uz niekedy podarilo?:)
Tak to boli akciove ceny?Fuha,tak to su tam potom ine ceny!

moika

no ja karamel tiez mozem, len aby som nezjedla potom cely plech xixi...inak tie pizza spiralky nie su zly napad, tusim si urobim aj ja:)
To ano, ceny za ovocie a zeleninu su drahe..ale na druhej strane su tu ine platy ako na slovensku..a to boli ceny akciove, inak je to este drahsie :(
S maminami to mas uuuplnu pravdu...ja len ked spomeniem ze trosku menej papam, uz je ohen na streche, ze budem vyzerat ako kostra a ze si pokazim zaludok a co ja viem co...ale tuto dietu som jej vysvetlila, ze vlastne si upravujem stravovanie, a ze normalne jem a este k tomu ake velke porcie, tak uz bolo vsetko v poriadku :)

zunicka

Ach karamel,tak to ja mozem:)))Ja som dnes potrebovala minut listkove cesto a sunku so syrom,tak som spravila pizza spiralky a tak krasne to tu rozvoniavalo,a ja nemozem:( Tak si par dam zamrazit a dam si na UH den miesto kolacika:))
No to ze mamina nebola nadsena to verim,maminy su presvedcene o tom ze ich dcery su pekne,chude a chudnut teda nepotrebuju:)
Tie ceny za zeleninu a ovocie su teda vyssie ako tu,ale tam su aj platy niekde uplne inde,takze niet sa co cudovat:))

moika

to ano rodina sa uz tesi, mama mi uz oznamila, ze bude moja oblubena svieckova ked pridem a karamelovy kolac, ktory je neskutocne dobry..tak som ju uz oboznamila s 90 dnovkou, comu nadsena nebola, ale je to prave nedela a akurat mi vychadza bielkovinovy den..tak to bude celkom v pohode a ten kolacik si odlozim na iny den:) Mozno uz budem do maja aj spokojna, ale chcela by som pokracovat dalej :), tak dufam ze ju velmi doma neporusim ;)
ovocie a zelenina su tu tie iste ako na slovensku, ceny su rozne, ja nakupujem v lidli kde je to najlacnejsie, kupujem si hrozno 500g za 1.99e, jablka 10ks-1.65e, rajciny 6 ks-1.19e, paprika 3ks-2e.

zunicka

aha,no tak ked je to takto s tym jedlom,tak mas urcite aspon dobry pocit,ked si donesies na obed nieco zdrave.No tak to bude fakt skuska,rodina bude urcite rada ze ta vidi a nachysta priam hostinu na privitanie:)no mozno do maja uz budes so sebou spokojna a ochutnas aj nieco so slovenskej kuchyne.
A ake su v Irsku ceny ovocia a zeleniny...urcite sa tam daju kupit aj kadejake zaujimave druhy:)

moika

zunicka...no mne ani nie je luto toho, ze mam obed zdarma..lebo keby si fakt videla co oni jedia, tak by ta aj chut presla, a kazdy den stale tie iste 3 jedla, vsak to uz nikomu nechuti. No dalsie pokusenie ma caka v maji, ked idem na par dni domov, to len bude skuska pre mna :)

zunicka

fiha,tak v irsku..no to je vazne blbe ked mas este aj obed zadarmo,ale co z toho.Tak este aj pokusitelov si mala,co ta nahovarali na prehresky a odolala si,no super!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk