Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

zunicka...vidim, ze sme na tom rovnako, ja ked sa zatnem a rozhodnem sa pre nieco, tak idem do toho na 100% a nikto ma neprehovori: No na moju kamosku som aj ja zvedava, lebo mi o tejto diete hovori uz veeeelmi dlho...dokonca ona ma na nu nahovarala,aby sme isli do toho spolu, a pritom ona bola ta ktora si vzdy nasla dovod preco ju nedrzat ...a ked som ju teraz zacala drzat sama, tak ma skusala a aj jej priatel, a prehovarali ma aby som si dala salat, alebo tortu, ale odolala som...nemam s tym problem. Uz druhy rok som v Irsku..a tu je to hrozne, sa tu pribera aj zo vzduchu :( Ja si tiez do prace nosim obedarik, co niektori nechapu, lebo obed mam v robote zadarmo...ako ono je to super, ale uz mi nechutia tie ich irske zbrndy a stale to iste a tie ich fastfoody, fuuuj.

zunicka

Veru moika,hlavne ze zmenu vidim ja a moj priatel:)Ja nemam problem odolavat hocijakym nastraham,mam dost pevnu volu.Boli sme sice pozriet rodicov a mali vsetko mozne,ale ja som si pekne navarila svoj "dietny" obedik. Dostali sme aj nejake kolace a vcera som si na veceru v ramci uhlohydratoveho dna par dala,ale tiez mi nejako nesli na chut,zvlastne.
Som zvedava ci sa na to ta tvoja kamoska da. A kde v zahranici si?

moika

zunicka ...Tak to je super, ze tvoj priatel si vsimol zmenu a pochvalil ta. Ved on je ten prvy, ktory musi chvalit. Moja kamoska ma nadvahu a po velkej noci ide do toho tiez, vraj :)...tak uvidim ako sa jej bude darit, lebo tiez ma vzdy nejaky dovod nezacat. Ako sa ti dari inak pocas velkej noci? aj papas vsetky tie dobroty co su na stole, ci odolavas? Ja som v zahranici, takze v tomto smere problem nemam, dnes mam vsak sladke na veceru, a kamoska robila tortu, tak o sladke mam postarane. Len neviem preco na to sladke nemam chut ked ho mam jest, je to zvlastne.

zunicka

moika,to co pises plati vlastne aj o mne,akoby si mi hovorila z duse,presne aj to je moj ciel,nemam nadvahu len som si povedala,ze par cm dole by neuskodilo,tiez sa citim super,staci mi jest 3x denne, nelaka ma sladke a vysledky vidno. Zatial ma sice pochvalil len priatel,ale vsak to mi staci,uz som si zvykla ze ludia okolo skor zavidia a pochvaly sa clovek dozije len malokedy.Ty mas vsak dobru kamosku,taketo slova vzdy potesia a povzbudia.Tesim sa s tebou,ze vysledky vidno,lebo to je to dolezite,kila vlastne ani nie su tak dolezite:)

moika

zunicka...tak snazim sa dietu dodrziavat, ale dala som si uz aj kavicku, aj dnes som mala na veceru kusok chleba, bo som mala nan chut…ja nepotrebujem schudnut ako ine zeny okolo 20 kg…mne ide hlavne o ten sposob stravovania, aby som si upravila jedalnicek a aj trosku schudla samozrejme, kedze som nabrala asi 10 kg…taktiez mi nevadi ak dlhsie bude rucicka na vahe stat, uz teraz vsak na mne vidno vysledky, kamaratka mi povedala ze je vidno ze som schudla, a aj sa teraz citim lepsie, nie som nafuknuta, som sa naucila jest 3 krat denne a vobec nie som hladna, viem odolat sladkemu pocas tych dni kedy nemozem…je to fajn pocit. Ako som sice na zaciatku, ale kedze nepotrebujem vela schudnut, tak kila idu pomaly dolu, ale mne to v podstate nevadi…ja uz som teraz so sebou spokojna a zacala som este chodit cvicit, aby som trosku spevnila svalstvo.
No a ta tvoja kamoska, ak nema pevnu volu a stale sa na nieco vyhovara, tak ju tazko prehovorit na dietu…hlavne musi chciet ona..

zunicka

moika,jasne zavisi ako sa citis ty.Ja mam 174 a mam pocit,ze keby mam 55 kg,co som mala mozno naposledy na strednej,tak by som vyzerala ako kostra:)ako sa ti zatial dari?ja to beriem tak v pohode,ze ak nechudnem nevadi..teraz uz asi tyzden stojim na rovnakej vahe a nevadi mi to..mozno aj o to ide aby bol clovek s tym psychicky vyrovnany.Postavit sa na vahu mi nerobi problem,vsak nic sa nedeje aj ked vaha stoji:) Ty si na zaciatku a vtedy to ide super dole,takze myslim,ze sa mozes kludne na vahu postavit. Rozdiel je samozrejme ked clovek chudne z nadvahy 30kg alebo 5kg...urcite tam bude rozdiel v tom ako rychlo a kolko clovek touto dietou zhodi.Ty uz zrejme vela kil navyse nemas a preto mozno ten ubytok nebude na zaciatku taky vyrazny...
No a co sa tyka tej kamosky,je to s nou tak,ze kazdy den ma nejaky dovod preco nezacat:) Trosku sa rozpapala a predstava jedenia 3x denne a len niektorych veci ju priam desi:))A ked clovek nie je o comsi presvedceny,tazko ho do niecoho nutit...

moika

zunicka...asi som to prehnala s tymi 7-8 kg, vsak ?...chcela by som ist naspat na povodnych 55 kg..mozno sa to zda malo pri mojej vyske, ale ked som mala tuto vahu pred pribratim, tak som podvyzivena nevyzerala...len musim este spevnit svalstvo. A nech sa skusi tvoja kamaratka poradit s lekarkou. Podla mna by nemal byt problem, ved dostava do tela vsetky potrebne vitaminy.

zunicka

baby,moja kamoska by chcela schudnut ale koji,myslite ze moze drzat tuto dietu?v knizke som tuto informaciu nenasla:(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk