Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

moika,ked budes mat 52kg pri vyske 170cm,tak budes podvizivena,index BMI 18!Myslim ze tvojich terajsich 60kg je super,ci?

moika

enka4, ja mam 170cm a 60 kg, mala som 65 kg ale asi pred 3 tyzdnami som drzala 13. dnovu mliecku dietu a schudla som s nou 5 kg za asi 6 dni ..mala som s touto dietou dobru skusenost uz v minulosti ked som ju drzala, vtedy som schudla asi 6-7 kg a viac som ich nepribrala, co bolo super...tak som to skusila aj teraz, ale neda sa mi dodrziavat..a kamoska mi poradila tuto dietu, ona ju drzala a schudla...tak som si povedala, ze ju vyskusam aj ja. chcela by som teraz schudnut asi 7-8 kg, viac mi ani netreba..len u mna to ide niekedy velmi tazko, tak som zvedava ako daleko to dotiahnem, niekedy mam slabu volu, ale tento sposob stravovania sa mi zacina pacit, tak snad vydrzim co najdlhsie :)

moika

zunicka...dakujem :) inak rano som nemala odvahu sa postavit na vahu, ale citim sa trolinku lahsia..tak mozno isla aj vaha dolu, dufam ze ano :D

enka4

zunicka dakujem pekne, vitaminovy den nemam problem dodrzat,horise su tie ostatne ale snad to nejak zvladnem,ak uz ani toto nezaberie idem na LIPOSUKCIUUUUU alebo co :DDD

enka4

moika meriam asi 183, a vaha okolo 90.chcela by som dat dole aspon 10kg keby sa podarilo,na jesen som robila delenu stravu ale vobec som neschudla a ked som prestala zacala som rapidne naberat na vahe.ked som pocula o tejto diete tak som do toho nechcela ist lebo ta predchadzajuca skusenost nebola bohvie co.no rozhodla som sa pre nu a uvidim co to spravi.nechcem to dodrziavat nejak striktne,chcem chudnut radsej pomalsie ale isto.co ty? ako si na tom?

lostraveller

AHOJTE, PREDAVAM LIPOXAL EXTREME 39 TBL ZA ZVYHODNENU CENU 12 EUR PLUS POSTOVNE(max.2Eura)Expiracna doba 2.10.2010 Dovod predaja: Schodla som z nich 6kg za 2 mesiace a som spokojna. Zvysne tabletky rada ponuknem dalej. KONTAKT: retrossali@hotmail.com DO SPRAVY NAPISTE ZAUJEMCA O LIPOXAL. Dakujem!

A NIE JE TO PODVOD ANI REKLAMA ANI DEALER!!!

moika

enka4, ja som to dnes tiez zvladla bez prehreskov, sice mi ponukali na navsteve plneny vyprazany rezen, ale odolala som a som na seba hrda:) u mna to tiez ide s vahou dolu pomaly, tak sa necham prekvapit... enka aka si vysoka a kolko vazis? a kolko chces dat asi kg dolu?

moika

zunicka, ja viem ze je to este skoro, preto sa ani vazit nejako nechystam, sice vaha sa na mna usmieva v kupelni kazdy den :) ale rano to asi risknem, co to urobi :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk