Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

janina_22

zdravím :) ďakujem, to smetisko určite vyskúšam...tak, už som doma...som spomínala, že sa odvážim, keď prídem domov....:)))) taaaakže, happy som, lebo mám 21.deň a 4 kilá dole :) a aj na sebe to cítim, a aj prehrešky mám, ale nie veľké, držím prstíky všetkým, nech tiež majú radosť zo seba! :) no a dnes? bielkoviny, rybka kúpená a ide sa zapekať :) zeleninka ovocie samozrejme nesmie chýbať, teším sa na papaničko :)

Helus

Siwonka ja mam tiez rada hrachovu kasu.teraz akurat jem grep,a na obed budu cestovinky.Ale vcera ma tak strasne hlava bolela,ze som si dala 1/2 litra Coca coly,co ja nezvyknem vobec pit,ale hlava a zavrate boli silnejsie.To potom preslo,ale na dnesnej vahe sa mi to odzrkadlilo,mam o 1 kg viacej.cert to ber,idem dalej,dufam,ze uz take stavy s hlavou bolenia nebudem mat.Ani kava mi na to nepomohla.Prajem pekny den,a este krajsi vikend,chcem ist sadit do zahradky,bude pohyb .

siwonka

lenka, len vydrz pravdepodobne sa ti to pohne neskoršie :) zalezi kolko vaziš a tak...

ja mám dnes hrachovú kašu :)) normalne sa teším an obed :)) mnam

Helus

Ahoj +
lenka 007,treba pokracovat dalej,vydrzat to,ani mne sa vaha teraz za posledny tyzden nepohla.Ake ti je vraj normalne,viem to od kolegin,ktore ju drzia.Potom sa to naraz pusti.Tak sa nehnevaj a ideme dalej.

lenka 007

AHOJTE BABY VELMI SA MI DOBRE CITAJU TIETO PRISPEVKY AJ JA DRZIM TUTO DIETU UZ 10 DEN A VCERA SOM SA KONECNE POSTAVILA NA VAHU A NIC ANI DEKO DOLE:-(HNEVAMMMMMM SA

jana7177

Caute baby,zopar dni uz sledujem toto forum a vidim,ze sa tu zivo diskutuje.Rada by som sa k vam pridalaJa mam 90-dnovu dietu od 21.3.Vazim sa kazdy piatok a naposledy som mala dole 4,5kg,comu sa tesim.Som zvedava,co vaha ukaze zajtra.:)Chcela by som dat dole spolu 12 kg,ktore mi zostali z 30kg pribratych pocas tehotenstva.Som aktivna sportovkyna,ale len sport mi momentalne nestaci,tak som zmenila aj sposob stravovania.Je tu niekto,kto zacal v ten isty den?

Helus

Alise to smetisko ma zaujalo,skoda ze nemam doma kyslu kapustu,dnes by som si spravila na obed,ale nevadi,aspon mam inspiraciu do buduceho jedalnicka.

alise

Pekné ránko prajem... ja dnes uhlohydráty, tak mám cestoviny s paradajkami a večer, no neviem čo ete... ale teším sa na niečo sladké... podľa mňa to je super, že aspoň jeden deň... vždy keď mám chuť na sladké, tak si poviem, že však 2-3 dni si počkám a budem si to môcť vychutnať...
Pre janinu... to smetisko je jednoduché a chutné...uvaríš si zemiaky /6-7- ako je v knihe/ uvarené popučíš a potom kapustu zo suda nakrajaš na malé a len to zmiešaš so zemiakmi...ja si pridavam aj koreniny ako napr. rozmarin, provensalske a pod...dnes opät aerobick, tesim sa, vzdy som odtial tak nazhavena... plavaren je rano zatvorena, no skoda, musim využit aspon rotanu v praci... a hned aj idem :)

nelllya

Ahojte baby,chcem sa k vam pridat,ak možem. Ja som zacala 90 dnovku 25.marca...dala som dolu 4 kg,ale v sobotu sme mali oslavu,takže som to na 2 dni trosku porusila,sem tam kolacik,sem tam ryža s mäskom...ale vcera som bola na vitam. dni a dnes bielkovinový,hadam som to moc nepokazila a váha bude ok...ani som sa neodvážila sa postavit na váhu...držkam vam palceky :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk