Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

enka4

moika takze aj ty si dnes mala vitaminy?ja som to uspesne zvladla a bolo to uplne v pohode.troska som sa bala ale vobec som nebola hladna,takze prvy vitaminovy den bez prehreskov. s vazenim to este nechcem riskovat lebo u mna to ide obvykle straaaaasne pomaly a ak uz ani tato dieta nezaberie tak sa vzdavam. drzim vsetkym kockam palce ... :)

zunicka

moika, stvrty den este nemozes ocakavat velke zmeny vahy,ale po vitaminovom dni sa odvaz,ja mam vzdy menej:)drzim palce aby si to dnes vydrzala bez prehreskov!
kubalka,dnes si mala toho pangasiasa?prezili ste to?:)

moika

ahojte kocky..no dnes mam vitaminky...som zvedava ci to zvladnem s prehreskami alebo bez..na ranajky som si dala ananas, no a cez den nastupuju jablka a hrozno :)..vecer napisem ako som to cele zvladla..a rozhodla som sa, ze vazit sa budem az po tyzdni, lebo ked vidim, ze vaha stoji, tak ma to deprimuje :(..pekny dnik a drzte sa

kubalka

Janka, myslí sa tým naozaj jediná malá kocka, ale ja som to zatiaľ ešte nedodržala, vždy sú to min.2 kocky, alebo aj celý rad a chudnem aj tak:))

zunicka

janka89,mysli sa jedna kococka...nie cely rad..kupila som si taku cokoladu,co ma jednu kocku velku asi ako tri:)))))

zunicka

ano kubalka,tak nejak to vychadza...mne tiez tato stranka blbne,niekedy to vypadne..divne
janulQQQa,zatial 4kg za 17 dni.Ak sa za prehresok povazuje aj kava s mliekom a cukrom,tak som za cely ten cas mala asi 5 kav...

janka89

ahojte chcela by som sa opytat ze 1 tablicka cokolady znamena jeden rad (co su tam asi 4 kocky) alebo len jedna kocka,hmm?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk