Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

enka4...ja som tiez dnes skoncila 3.den..tak to sme na tom rovnako :) ja nastastie tie napecene dobroty nevidim, lebo neviem ci by som to vydrzala :)

enka4

Ahojte kocky, tak ja mam dnes za sebou treti den, je to dost tazke kedze ide velka noc a u nas doma su same dobroty napecene,ale aspon som si mohla dat kolacik.zajtra ma caka ovocny den a celkom sa nan tesim,drzim vam palce

moika

caute kocky ...no dnes mam uspesne za sebou 3.den...najviac som sa tesila na vecer, na kolacik a kocku cokolady :), lebo na obed som si musela dat len ovocie, kedze v praci som nemala na nic cas :(..zajtra mam vitaminky..trosku to bude tazke, lebo som pozvana po praci na navstevu..ale uz som ich oboznamila, ze mi maju pripravit misu ovocia :D vazit som sa zatial nevazila..ale citim sa fajn :)

zunicka

ano kubalka,tak nejak to vychadza...mne tiez tato stranka blbne,niekedy to vypadne..divne
janulQQQa,zatial 4kg za 17 dni.Ak sa za prehresok povazuje aj kava s mliekom a cukrom,tak som za cely ten cas mala asi 5 kav...

kubalka

Doteraz sa mi tu nedarilo dostať, vypadla mi stránka. Zunicka, ako si si to posunula? To urobíš o jeden 4 dňový cyklus naviac?

zunicka

No ja budem mat vodovy den vtedy kedy ty,som si to posunula kvoli tomu,aby bol mesiac v nove,takze asi budeme trpiet spolu.Ved ja si z toho nic nerobim ze mam teraz viac,hlavne ze sa citim lepsie a netrci mi brucho spod tricka:))Tiez sa snazim tak 2litre pit,ale ja som nikdy vela nepila,takze sa musim nutit pit.Vcera som bola na sluzobke v BA a tam nikdy vela nepijem,lebo ked cestujem je to neprijemne stale hladat WC:)

kubalka

Trošinku masielka, tak za pol kávovej lyžičky. Ja si to tak pripravujem. Tebe sa to zdá málo? Mne teda dosť? Ja jem piate cez deviate, a nie pár orieškov,ako píšu, ale rovno celú hrsť. Teda ja nemyslím, že je ten vodový tak ďaleko, ani sa nenazdáš a je tu couby dup. A mne to zrovna vychádza na nedelu. Pýtala si sa, či som sa vážila, áno dnes ráno, schudla som ešte nejaké pol kilo, čiže spolu 2,5 kg. Ale na centimetroch to nie je nejako vidno, ale som rada aj tomu, že mám konečne boky 98 a nie 101!!! Koľko denne piješ? ja sa snažím aspoň 2 litre. Hlavne čistú vodu, minerálky moc nemusím. Neboj, mne tiež včera váha stúpla o 200 g a dnes to bolo o 600 menej oproti včerajšku. Práve pre toto sa neodporúča vážiť každý deň.

zunicka

aha..a to mozeme pouzivat maslo? Som si myslela ze nie!No to si toho vela nezjedla a si taka prejedena?fuha..uz mas asi tiez scvrknuty zaludok.Ja som si dnes v carfure kupila ruzove hrozno za 1,65 ale ta cena v lidli je paradna..az na to ze je lidl trochu odruky.V tescu tiez obcas kupujem hrozno,byva dobre.
Hrozno tiez milujem.Viem ze aj hrozno precistuje,tiez som dnes rozmyslala nad vodnym dnom,ze si pre istotu kupim hrozno a ak nebudem vediet vydrzat,dam si par bobuliek. A aj ta ovocna stava je dobry napad.No ale vodovy den je este daleko-nastastie;)

kubalka

Áno, svet je neskutočne malý. Na nete som sa o tom presvedčila už niekoľkokrát:)) Susedka, čo býva nado mnou a my sa zoznámime cez net, hihi, trapas:)) Ja som dnes obedovala všetko, čo som našla poruke, lebo som bola s malými na preliezkach a keď sme prišli domov, tak som už skoro nevidela na oči. Takže 2 pomaranče, za hrsť orieškov a popučený banán s medíkom. Ale som sa z toho fakt prejedla, lebo to bolo o 12 a ešte stále som plná. Na olovrant si asi podusím jablčka na masielku spolu s hrozienkami, a do toho si dávam korenie na jablkový závin. Je to mňam a hlavne teplé do žalúdka. Ja vo vitamínové dni zeleninku nejedávam, akosi nemám zatiaľ potrebu. Inak som akurát videla v letáku z Lidla, majú tam hrozno po 1,11 EUR, to sa vážne oplatí. Hrozno milujem a minule sme kúpili v Tescu, bolo sladučké. Vieš čoho sa bojím najviac? Vodného dňa. Ja zrejme na vode nevydržím, byť 24 hod. s dvoma malými deťmi je strašne náročné na psychiku. Ale plánujem zaradiť nejakú ovocnú šťavu, myslím, že neuškodí. Čo som čítala príspevky, tak si mnohé dali vo vodový deň aj kúsok chlebíka a schudli veľa.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk