Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

:))no a mozno sedis vo vedlajsom byte..svet je predsa taky maly:))co dnes obedujes kubalka?Ja so si spravila salat z ladoveho salatu,paradajok a redkvicky..ale asi rychlo z toho vyhladnem..uz sa tesi na susene ovocie:) Inak mam teraz od posledneho vazenia asi 400g hore,neviem preco..asi malo pijem a tak mozno trochu zadrzujem vodu...a k tomu este ten dnesny spln...uvidime co povie vaha zajtra.Ty si sa nevazila?

kubalka

A ja som myslela, že mi to len prízvukuješ, že je to fakt tak dobré, že to musím ochutnať:))) Ale nie, niekedy aj mne net blbne. Raz nechce odoslať príspevok a potom ho sem naseká viackrát. Mňa to teda ani nenapadlo, že môžeš byť zblízka, hoci si bola od začiatku moja krvná skupina:))

zunicka

Ja tiez Zilina:)))no ved co uz teraz neobsahuje skodlive latky..pokial to nie je bio,tak vsetko.Toto ma vazne neodradi od toho aby som ho aj nadalej jedla..este sa mi nestalo,ze by som z tejto ryby mala zaludocne problemy....

kubalka

To fakt?? No, ja sa ho chystám zjesť zajtra dosť, teda minimálne na obed 3 ks a na večeru 2. Tak som zvedavá, či zaznamenám nejaké hnačky, vracačky a podobne. Inak ja ho tiež veľmi rada dávam deťom, keďže neobsahuje kosti. ale toto? Čo na to povedať, azda len, čím sa dopujú a ako sa chovajú ostatné druhy rýb?

mravček

nechcem vam kazit chut, ale odkedy som si precitala toto:

cejka.blog.sme.sk

mam akasi prirodzeny odpor k tejto rybe a viac by som ju nejedla.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk