Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Anička

Ahojte.Siwonka,mám pocit,že ideš v mojich šľapajach,presne to i mne tak fungovalo.Bez sacharidov by to bolo ťažké.Pokračujem v diete,ale tie prehrešky-to flákanie spôsobuje veľmi malý úbytok,alebo váha stoji.Kto môže nech to vydrží-ten výsledok teší.Alise-dík psy...funguje.Dnes mám sacharidy-hurá...Siwonka-blahoželám pekne,pomaly sa Ti blíži koniec.Aj ja by som chcela ešte 3-5kg dať dole,viac už ani deko.Ale asi to bude teraz ťažšie.Pekný deň.

siwonka

podla mna je to sladké fajn :)) inak by sa podla mna človek zblaznil :)) aspon ja.. akurat včera som mala kolačik..spravila som taky pudingovy mnam

janina_22

alise a ako robíš to smetisko? :) ja mám dnes sacharidy....a nejak som nemala suroviny a mala som chuť na sladké, tak som si spravila 4 malé guľky z lístkového cesta, kt. som zamozrejme upiekla a posypala posýpkou mak a cukor a trošku masielka :) bolo to chutné :) a dve misky zeleninovej polievky, večer si dám šalátik zeleninový (samozrejme, že s večerným behom), lebo osobne si myslím, že sladké na večer je dosť blbosť, či nie? zatiaľ som to takto neskúšala dnes prvýkrát...no a zajtra sa vážim...po 20tom dni som zvedavá...och, druhý vodný deň, ty si aká super :) koľko si ty schudla?a kedy sa budeš vážiť? :)

alise

Ahoj žienky, tak ja sa pomaly dostavam k druhemu vodnemu dnu, caka ma buduci týždeň... po dlhšej dobe sa zase odvažim, tak som zvedavá... Ja- čo sa týka varenia, tak si varím sama podľa toho, čo ma večer napadne. Len keď nemám nápad, tak vezmem knihu a hľadám... Množstvo ryže, či zemiakov, na to som sa už naucila... Napr. pečivo, ktoré je pri bielkovinách a škroboch- malokedy, lebo občas mi to vobec nepasuje napr. k ryži alebo k zemiakom... Dnes mám škroby, tak som si navarila - teda priateľ mi varil smetisko: zemiaky s kyslou kapustou a bylinkami- mnam :) Včera som bola na rannom plavani a vecer fitko, ale stale som plna energie a nadsenia :) Tak držím place, aby to aj pri Vás tak bolo :) Pekný dník
A pre Sue... uvidis, keď budeš pisať, ako ťa to bude povzbudzovať, tak len píš a v rámci možnosti ťa určite mnohé z nás povzbudia... mne to tiež veľmi pomáha...:)

siwonka

nie, klamala by som keby som povedala ze ano :)..zo zaciatku som dodrziavala..bola som z toho nadsena :) ale uz sa mi dlhsie nechce a ked varim priatelovi jest vzdy mi daco skonci v ustach :D..ale ide mi to aj tak :))...

siwonka

dakujem :) este mam v plane dať 7 dole..ale uz to ide pomaličky :))..
dnes sa ma jedna kolegyna pýtala, že aku dietu držím že mi vysia rifle na zadku :P tak som jej poslala návod :))

janina_22

o gratulujem k osmičke...jj viem, že príklad, som pochopila, ja som len napríklad uviedla, že také veci ťažké veľmi nemusím :) a sueee, ja som na 18tom dni, čiže ešte len na začiatku, píš tu určite :) sa potom lepšie človek kontroluje :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk