Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

janina_22

dakujem siwonka :) ja hamburger nemám vo zvyku jesť, teda nikdy som ho nejedla a ani nemienim, ked vidím čo to robí :D uuu a koľko si to schudla?? :) akurát papam zel. šalátik s natural ryžou :)mňam!

siwonka

nemaj vycitky, pokial si nezjedla hamburger ale cviklu tragedia to nie je:))

momentalne som na 76dni..dnes budem mat na obed cestovinky..

a k tomu pecivu.. ja ho nejedavam vzdy.. iba ked mam chut a hodi sa mi k jedlu

janina_22

siwonka, na ktorom dni si teraz?? :) inak ani mne vôbec nevadí pokračovať v tejto diétek viac ako 90 dní...skôr mi to viac vyhovuje

janina_22

joj dnes mi to vôbec nevyšlo...kus mám výčitky...som mala bielkovinový deň a na raňajky bolo hrozienko, na obed (pre nedostatok času)som stihla spapať jednu sabinovskú hrudku syra, a dve malé misky paradajkovej polievky bez záprašky a bez bujónu, taká výplachovka....ale na večeru som si kúpila 2x 300g zaváranej cvikly (som mala neskutočnú chuť na nň) a dve jabĺčka...mám mať výčitky, že som nedala polovicu porcie obeda???

siwonka

ahojte :))
ja som tieť akurat obedovala :)) papala som ryzu so stavičkou,,mnam :)). a este pohankovu kaizerku :))..

rozhodla som as ze ked mi skončí 90dní.. tak nepojdem na tu pokracovaciu 90dni po 90dnoch, ale budem nadalej pokračovať takto...

janina_22

ahojte, akurát som sa naobedovala :) bielkovinový deň :) už vo štvrtok sa odvážim... som zvedavá koľko som schudla lebo cítim na sebe minimálne dve tri kilá preč :)

Helus

Ahojte dievcata ja Psyllium beriem od soboty,a v pohodicke.Dnes mam na obed cestovinky,a vecera bude sladka makovka-zakusky nemusim,su pre mna moc mastne.Aj dcere pripravujem obed,ona to drzi so mnou.Teraz sa vaha zastavila trochu,ale verim,ze sa to rozbehne.Dievcata moje drzte sa,a pekny dnicek vam prajem.

alise

Pekné ránko žienky :) Som rada, že som Vám dala takú motiváciu s tým psylliom. Mne to pomaha, tak dúfam, že aj Vám bude. Samozrejme, treba to užívať dlhšie. Držím palce aj pri 90tke... ja dnes vitamíny... A zajta asi začínam s ranným plavaním, ak to este funguje :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk