Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

inward

Ahojte,zacala som s dietou,no mam problem ze mi chyba desiata a olovrat, nechcem zhresit, ale nechcem byt ani hladna, viete mi poradit co mozem papat? dakujem! Drzte sa kocky!

Linzi

Dievčatá, veľa energie vám prajem. Ja som to absolvovala, predčasne som skončila po dvoch mesiacoch a schudla som 7 kg. Neprehadzujte si dni, ak zhrešíte, ok, ide sa ďalej...ja som to striktne tiež nedodržiavala a všetci sú s výsledkom spokojní.

evuska74

lorine,ja mam dnes 6 den tak ak chces mozme spolu chudnu..:-)Ja mam vysku 169/70kg(to bola moja vychodzia vaha tych 70kg).

lorine

Ahojte, chcela by som sa pripojit k tejto teme... 90 dnova dieta... mam 169 cm a 76kg... uz to bude 3 rok od porodu co sa neviem dostat na povodnu vahu, priznavam prezieram sa a malo sa hybem, hlavne vela peciva a sladkosti a vyzeram hrozne, rozhodla som sa zacat s touto dietou lebo do septembra potrebujem byt fit... potrebujem vsak psychicku pomoc a chcem sa spytat ci by nesiel niekdo do toho so mnou... ze by sme si tu pisali ako sa dari, ako zvladnut krizu a tak samozrejme aj podavat spravy o pokrokoch na vahe... sama to asi nezvdladnem... hmm kto sa prida? :)

Anička

Ahojte-túto dietu som dávno našla na nete,dá sa stiahnuť. Ale poriadne mrzne,alebo aj chudnutie zmrzlo-? Mala som zdravotné problémy,prehnala som to športom-aj to treba s mierou.Učíme sa celý život.Váhu sledujem,ale s prehreškami je to horšie -váha stojí.Držím palce komu sa darí.Skúšky ako???

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk