Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

janina_22

Ja som na 13.dni, mám bielkovinový a po obede som mala prehrešok :D som si kúpila gumených medvedíkov, lebo som mala strašnú chuť na nich :D ale počas tejto diétky v podstate už ani nemám takú mega chuť na sladké ako niekedy, a v ten sacharidový už vôbec, viac si pomyslím na sladké cez bielkovinový, neviem čím to je :)a dnes si dávam oddych od behu, lebo som makala od nedele, každý deň a dnes aj unavená som :) inak by som sa rada postavila na váhu, lebo cítim, že som schudla, ale neviem koľko, keďže na mojom byte ešte nepribudla...odvážim sa o týždeň...inak dnes mi prvýkrát priateľ povedal, že čo so sebou robím, že som schudla (nikto nevie, že držím túto diétku okrem vás) tak ma to teší :)držím vám pršteky, aby vám váha stále klesala :)

janina_22

Ja som na 13.dni, mám bielkovinový a po obede som mala prehrešok :D som si kúpila gumených medvedíkov, lebo som mala strašnú chuť na nich :D ale počas tejto diétky v podstate už ani nemám takú mega chuť na sladké ako niekedy, a v ten sacharidový už vôbec, viac si pomyslím na sladké cez bielkovinový, neviem čím to je :)a dnes si dávam oddych od behu, lebo som makala od nedele, každý deň a dnes aj unavená som :) inak by som sa rada postavila na váhu, lebo cítim, že som schudla, ale neviem koľko, keďže na mojom byte ešte nepribudla...odvážim sa o týždeň...inak dnes mi prvýkrát priateľ povedal, že čo so sebou robím, že som schudla (nikto nevie, že držím túto diétku okrem vás) tak ma to teší :)držím vám pršteky, aby vám váha stále klesala :)

Anička

Ahojte,ďakujem Vám všetkým,za blahoželanie a za prispevky,ktoré pomohli najväčšiemu maškrtníkovi na svete dať dole 10 kg.Je to úspech,ktorý neverila som že dokážem.Sivonka,neboj 19.4.bude raz dva.Ale ja pokračujem .Konečne si ale kúpim knihu,lebo chudla som bez knihy,len som čítala na nete.Držte sa,prajem Vám radosť z pohybu,optimizmus z chudnutia.Je to paráda,keď človek nemusí meniť šatník kvôli kilám,ale dobrovoľne z radosti byť in.Čo je ten Psyllium-prosím-Alise?

siwonka

ja som akurat dovečerala fazulovu polievku, mnam :))..a o dve hodky sa idem vyskakať na tae bo, zas zo mna bude tiecť pot ako sprcha :)..

Helus

Alise ty si ma normalne nastartovala s tym zazvorom,idem si spravit caj,mam este v chladnicke,uz sice 1 mesiac,ale nic mu neni.Ja pouzivam zazvor,na chripku,alebo ked citim,ze na mna nieco lezie.Diky za inspiraciu.Baby ja som tak rada,ze som este nezhresila nicim,ak vcera v zahrade boli spekacky,len som na priatela pozrela,ako mu chuti,a ani som koliesko nepytala na ochutnanie.Zajtra mame s dcerou ovocie,tak som bez varenia,len nejaku malu zeleninkovu polievku,mozno na vecer spravim.Mam mrazenu zeleninku,sups do vody,trochu povarit ,ochutit a je to.Drzim vam palceky v chudnuti.

Helus

Ahojte baby som rada,ze pisete,ja mam dnes na veceru sladkost,a nebudete mi verit,mne to sladke uz vobec nechuti.gumove medvediky,tie m ozem,ale ine nemusim.

sisa86

alise tak nejak podobne je to teraz u mna dnes mam 32deň a chudla som 5kg.pričom keď som ju držala prvy krat za prvy mesiac to bolo 8kg a pritom aj svicim a este ani raz som neporusila,okremn toho,ze som si raz za cas dala vinko,ale v jedle som neporusila ani jeden den.moje okolie vsak uz reaguje na to,ze som schudla a aj ja to najma na obleceni velmi pocitujem,niekedy ti viac ubuda na centimetroch ako na vahe a to je este lepsie,takze vaha nie je rozhodujuca.ale tiez verim,ze sa to rozbehne,moja znama napr.najviac schudla prave ten druhy mesiac,kedy to z nej islo tyzden co tyzden,ani nevedela ako a to uz mala aj vela prehreskov.niekde som pocula aj to ze ked vaha stoji je dobre dietu troska porusit aby sa metabolizmus a spalovanie opat nastartovalo,ma niekto takuto skusenost alebo vedomost???drzim vsetkym kockam palceky,nech to vydrzime a tesime sa z kazdeho schudnuteho kilecka :-),prispevky velmi pomahaju.
P.S.ja som vodny den nemala zatial vobec ani ked som dietu drzala prvy krat som vodne dni nemala a napriek tomu som schudla,myslim,ze kazda zmena stravovania,aj minimalna prinesie nejake pozitivne vysledky,takze to neberiem az tak dragicky ked aj nieco porusim alebo vynecham.

siwonka

je ked skončím s touto 90dnovkou, tesne pred velkonočnými sviatkami.. tak po sviatkoch /cez ne nemozem lebo ideme na vychod k priatelovej rodine a tam sa mi ich stým nechce zaťažovať/ :).. nabehnem na pokračoviu 90tku..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk