Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

alise

Ja som si celkom zvykla pit caj/vodu so zázvorom, nastuhala som si ho, mam ho v chladničke a každý deň si trošku vezmem aj do kancelárie :) Super pridať aj cerstvý citrón...Myslím, že nie je zlý tip aj na vodný deň...

z netu: :) ZÁZVOR- ázijská hľuza dá vášmu metabolizmu poriadne zabrať. Podporuje tvorbu slín a žalúdočných štiav, povzbudzuje trávenie a potláča zápaly. Éterické oleje zázvoru prečisťujú telo, lebo podporujú vylučovanie jedovatých látok.
PRAKTICKÝ TIP: Na 1 šálku „tukožrútskeho“ čaju si odrežte asi 2 centimetre z hľuzy zázvoru, ošúpte ho a pokrájajte na tenké plátky. Zalejte vriacou vodou a nechajte asi 5 minút lúhovať.

alise

Ahoj dievčatá, no ste zlaté... fakt mi pomaha, ked tu pišete... dnes mam okruhli 50 den a pol kila menej- tešííím, tak sa mi to trošku pohlo... ale som sa rozhodla, že už žiadne váženie, len na vodný deň, priateľ mi ukryl váhu :)...Ano, citim sa lepsie, cholesterol mam dost pod normou- aj vdaka takejto zdravej strave...Takže pokracujem plna odhodlania, ved ani neviem ako a mam 50 dni za sebou...A tie, co ste skloncili 90 dni pokracujete dalej? To by ma zaujimalo, ci sa opät drzite knihy... alebo už len tak podľa zvyku varite... pekný dník s :)

siwonka

to ale ubehlo...ze 3 vodny den...mna to caka az 19.4...
teraz mas aspon zasluzeny pocit vitazstva ze?:)) ked si este o troska viac schudla..
pokracujes na dalsie tri mesiace???

Anička

Ahojte,ste zlaté,že ste sa ozvali.Ja som včera prežila 3.vodný deň,asi najlepší a to s pomocou aj kávy-bez cukru a bez mlieka.Už mi tiež váha dlhšie stojí,alebo len málinko klesne,ale ma to ani nemrzí,lebo plán mám splnený.Záleží na kostre človeka,preto niekto schudne viac,niekto menej.Alise-vydrž,aj ja som sa divila,že schudli aj 20 kg,alebo za mesiac 8kg atď.ale ide o to mať to v hlave,teda zmeniť životný štýl už na dlhšie.Mladým sa ľahšie chudne,staršim horšie. Heluš,maj radosť z dcéry,že jej to ide lepšie-držím Vám všetkým prsty.Mne to fórum mimoriadne pomohlo,lebo variť pre rodinu ináč nie je ľahké.Rodina nechce mať na raňajky ovocie atď.Môj plán bol -8kg a je to -10kg.Pokračujem,prosím píšte...

janina_22

jj siwonka má pravdu, aj svaly to môžu byť..ono v podstate nejde o to koľko kíl schudneš, ale hlavne ako sa cítiš, kilečko dole ťa len posúva ďalej :) ja odkedy sa takto stravujem, som šťastnejšia a vlastne ani neviem koľko vážim, je mi fajn :) a určite tu píš, čítaj príspevky, toto je veľká podpora, keď vieš, že je v tom s tebou niekto, že sa možeme navzájom podporovať, chváliť, apodobne :)tu sa myslí pozitívne, a to veľmi pomáha :)

siwonka

tak potom neviem :))
lebo ja sem tam zjem aj to čo nemám..
ja som si dnes spravila masko a zajtra si spravim fazulovu polievočku :)) uz teraz mi teču slinky :))

mozno važiš viac ale to mozno sú aj svaly, kedze si vravela ze uz dlhšie cvicíš :))

alise

ozaj a odporučam užívať aj psyllium... ja si dávam už asi dva týždne každe rano dve lyžičky a travenie super...

alise

Snažim sa ist podla knihy. Takže väčšinou niečo z toho vyberiem. Doobedu ovocie, ktoré nekombinujem, len dva kusy, ako je napisane... mäsu sa snažím vyhybať, nakolko mam pocit, že mi netravi a ak si dam nejake to mäso, tak večeru ani mať nemusím, lebo hlad necitim...takže sa to snažim nahradit tofu a pod. pri škrobovom si varím ryžu zväčša natural podla predpisanej vahy v knihe a s nejakou zeleninou, alebo number 1 le len ryža a olivy... ak nie tak zemiaky s kyslou kapustou, to mozem, alebo sosovicovu musaku, to co je rýchlo navarene, mi najviac vyhovuje...a uhlohydraty- zväčša cestoviny so zeleninou, pizzu som mala len dva-krat- lôen cesto a naukladala zeleniny... mam rada aj rascový posúch- recept v knihe... a vitaminový- len ovocie, obcas zelenina...každý den si dam ale kavu a do nej deci mlieka, tak asi idem prestat pit aj kavu, nakolko kavu bez mlieka nevypijem. Obcas si dam nie obycajne ale sojove... Ale ja stale verim, že to pojde dole... tak držte palce... ved okolie si už všimlo, že som schudla... urcite dam vediet, ako pokracujem...a musim aj castejsie pisat, lebo ste zlate, ked ma takto podporujete :) pekný dnik vsetkým :)

siwonka

ale drž sa nadalej, možno sa to u teba pohne troška neskoršie :))

držím vam palce nech to ide dole, aj ked niekedy pomaličky ale predsa :))

janina_22

alise, len vydrž, určite sa váha pohne...aj tri a pol kila je niečo, a ver, že to bude viac :) napíš, čo v konr. dni papáš, skús sa rozpísať viac možno nájdeme "to" prečo ti váha stojí...:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk