Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

alise

Ahoj dievčatá, tak zase sa aj niečo idem zapojit... som trosku sklamana, lebo mam už 49. den a dole stale len 3,5 kila a nie a nie sa pohnut na vahe, popri tom okrem obcasneho pohara vina sa drzim poctivo a aj cvicim... keby som mala 60 kil, tak som spokojna, ale mam 76 kil pri vyske 165 cm, takze je z coho zhadzovat... nevzdavam to, aj ked obcas, ked citam tie vase prispevky, ako sa Vam dari, tak mi to je luto... Mamina ma skoro o 10 kil menej a ked sme aj predtym držali tu istu dietu- poctivo, alebo ona sa este skor prehresila ako ja, ona schudla za 2 tyzdne 5-6 kil a ja 2... preco je to tak nefer? Som dost pevna- asi preto, že sa dlhodobo venujem aerobicku, teda mnoho ludi by mi asi nepovedalo taku vahu, ale proste neviem... Nemam tolko casu, aby som cvicila 3 hodiny denne... Ano, ked som koncila výsku a bola som jeden semester doma, cvicila som obcas aj 2-3 hodiny a vtedy som s 90 dnovkou schudla za 80 dni 7,5 kila, ale vy to tu chudnete za mesiac... Potrebujem podporu, preto pisem sem :)

Helus

Anicka ja drzim púoctivo dc era dala dole 4 kila.Ja sa vazim zajtra tak som zvedava.ja pisem do tej temy co zacala 13.3.A tebe sa ako dari?Ja uz sa tesim do zahradky,bude pohyb.

janina_22

inak moja počiatočná váha 60 výška 165...vážila som sa po týždni a 2kg preč :) cítim sa super, chcela by som dať dole 7kg :) uvidíme...odvážim sa až o dva týždne, nechám sa prekvapiť, ale už teraz sa cítim oveľa lepšie...mimochodom, veľmi mi tento režim stravovanie vyhovuje....každý deň sa teším, čo si ukuchtím, čo spapám, ovocie milujem..akurát mám problém s tým, že milujem sladké, ale dodržujem diétku striktne...sladké, napr, tyčinku deli, keď nemôžem už vydržať, tak spapám ako dnes na večeru, a ešte problém, že nemám rada čokoládu a tobôž horkú, takže aj kvôli tomu papám deli, lebo je poliata horkou čokoládou, kde mi nevadí...to možem tak? :D

janina_22

Ahojte :) chcem sa k vám zapojiť :) už dlhšie vás sledujem, ale až teraz som sa zaregistrovala :)som na 11 dni, dnes som mala sacharidy a práve som prišla z behu :) konečne je teplo a neutrácam peniažky na fitko :) super skupinka

žažiká

ahojte neprispievam povedala som si ze kazdy vodovy den tu napisem dnes je prvy tak sa ozyvam s prehreskami :D ako inak v prvy mesiac mam zatial dole 7kg mohlo by to byt lepsie lebo mam z coho zhadzovat no nevadi aspon tu dietu prezivam s kludom...povedala som si ze dalsi mesiac to skusim uz podstivo tak ozdaj sa mi v tom bude darit. Drzim vam palce nech sme doleta kocky :)a nech si to aj po tom lete udrzime...chcelo by to este takych 20kg minimalne dat dole tak mam co robit bude to na viac ako 90 dni :-) drzte sa

Ewka12

mam tri knihy o rozlisovecej diete,90dnovej, aj co po nej.su tam recepty na kazdy den,vsetko,ak mate niekto zaujem,lacno predam,kliknite na moj mail a dohodneme sa

siwonka

ahoj anička..
ja by som aj písala, kazdy den tu pozrem ale tu stale nikde nikto :))..
ja som dnes kukla na vahu a dalsie kilečko dole..takze uz je to spolu 8 :)) krááása, normalne som nedufala ze to pojde tak lahko a to musim povedat ze hreším kazdu chvilu :) ale nie sladkostami, ale ked varím pre priatela tak vzdy mi kusok skončí v ustach :DD...
dnes mam ovocný deň :)) tak som sa zasobila ovocím v práci :))..
a večer tae bo :))..
a máš pravdu konečne ta jar :)) ja mam chuť sa bicyklovať :) alebo korčulovať..ešte sa uvidí :)))

Anička

Ahojte,je tu veľmi ticho,snaď ste už skončili???? Heluš Ty to tu aj tam držíš tak sa ozvi aspoň Ty-blahoželám ku prvým kilám dole,neboj pôjde to dole, keď to tak poctivo držíš.Ja bez prehreškov to nevydržím,najmä pri návštevach doma,alebo keď odcestujem na týždeň preč. Držte sa,je tu jar ktorá nás už teší-dá sa behať vonku. Dnes si dávam záväzok prvý beh v prírode.Pá,pá...

Anička

Ahoj myskaaa,určite Ti to forum tu pomôže.Viem to z vlastnej skúsenosti,lebo som nikdy žiadne diety nedržala,ale tu ma to naštartovalo.Aj keď to zvládam s prehreškami. Vydržte všetky aj keď to ide pomaly,ale predsa ide.Vďaka foru.

siwonka

tak dúfam ze sa ti podari dať dole tych 8kg :) .. aj ja uz len 8 :D.. zatial je dole 7...

dnes mam zasa tae bo.. tam vzdy vypotím aj dušu taka makačka to je :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk