Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

myskaaa

siwonka dakujem, dufam ze to pojde, a toto forum urcite pomoze...tesim sa ze sa tu da takto navzajom povzbudzovat ;-)))

myskaaa

Caute baby, ja som sa na to dala dnes, snad to pojde...chcem schudnut cca. 8 kil, tak dufam ze to pojde... drzim vsetkym palce

Helus

ahoj sisa ja ked budem mat vodny den,a padne mi to na pracovny vikend,tak si dam urcite nejake ovocie k vode.nevydrzala by som byt v praci 12-14 hodin bez ziadneho jedla.Tak to budem kompenzovat ovocim,a dalej pokracovat bielkovinami.Prajem vam vela uspechov v zhadzovani kileciek.

siwonka

ahoj sisa.. aj ja som mala 1vodny den v práci..myslela som ze to nezvladnem ale zmakla som..a 2vodny den som si dala na obed banan a bolo fajn :))..
ale ked nechces robit vodny tak v klude pokračuj teda dalej.. je to tvoja volba:).. a neviem ake to ma nasledky a či to tak niekto skusal ale myslim ze tragedia to nebude :))

sisa86

ahojte mile chudnuce kocky vidim,ze sa vam dobre dari.mna caka v pondelok 29.den cize vodny,ale asi ho nebudem praktizovat lebo by som to v praci nevydrzala,este keby bol vikend mozno,takze budem normalne zacinat opat bielkovinami dalsi mesiac.mate niekto aj takuto skusenopst resp.verziu?ma to nejaky vplyv na priebeh diety?a este sa chcem opytat ked porusite jeden den tak pokracujete tym nasledujucim?

Anička

Ahojte žienky, držím Vám palčeky na výdrž.Kto drží tuto 90d.d. presne,tak krásne idú kila dole.Ale s prehreškami to ide dole,ale menej a pomalšie.Mám to z vlastnej skúsenosti,keď pri prehreškoch vaha stala. Mala som plán shudnúť 8 kg,je to 9kg,som s touto dietou veľmi,veľmi spokojná.Pokračujem-dnes bol sacharidový deň-ten mám najradšej.Držte sa!!!!!!!!!!

Helus

ivet 83 dobra stranka na recepty je na Kiga.Ja tiez odtial cerpam namety.My sme zacali 13.3 a dari sa nam dobre.Vitam ta tu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk