Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

ivet 83

Ahojte baby, ja som dnes zacala s dietou, neviem ako je to s polievkami, milujem ich a chcela by som zaradit aj do diety,poradte aj nejake recepty,diky

Helus

siwonka,hlavne ze ide vaha dole,to ze dolezite.prajem ti pekny den,a hlavne vydrzat tu vodu dneska.Aj ja teraz pijem,mam pred sebou veliky pohar cistej vodicky.

siwonka

tak dnes mám 2x vodný deň..ale to rýchlo ubieha ten čas... ale váha ide pomaličky dole kedže dosť podvádzam, ale nemam sa kam s chudnutím ponáhlať tak mi to nevadí :))..a tešim sa aj tak

Helus

petala vitam ta medzi nami,aj my sa snazime zhodit,a veru ide to pomalicky dole.My sme zacali 13.3.Mame zalozenu vlastnu temu.tebe drzim placeky.

petala

Ahojte babenky ja som sa dala tiež na tuto dietu a zatial som spokojna som na 3 dni ešte len a uz mam dve kila dole ale uz sa budem vazit len raz za tyžden odvažila som sa preto lebo som citila ze som normalne laksia a tiez si dam biele vinko s nesytenou mineralkou lebo mi nechuti potom jest samozrejme nie liter:-)))prajem vsetkyiim veela uuspechov:-)a sama sebe vravim ze snaad to vydrziim v co by som bola velmi rada lebo mam co zhadzovat po mojom drobcovi mi ostalo 20kil apson nieco ak sa podari budem velmi rada!

Helus

sisa 86 vitam ta tu medzi nami.To vinko by sa nemalo,lebo vraj zastavuje chudnutie,ale z 2 dcl sa nestriela.Poznam take,co si zvykli dat cez vikend pivko,a tiez schudli.Mne sa to pise dobre,ja som abstinent,tak preto,ale priatel ma narodeniny,a budeme mat znackove sampanske,tak samozrejme ochutnam,co je to zac.Inac odporucam ti stranku so super receptami KIGA FORUM.JA som zakladatelka temy o 90 dnovej dietke od 13.3.ked chces mozes sa pridat na nasu stranku.

Helus

caady som rada,ze nas podporujes,a ze sama si toho zivym prikladom,ked ides znova na tyky styl stravy.prajem ti vela zhodenych kileciek.

caady07

ahojte baby, aj ja sa s vami chcem podelit o skusenost.Teraz tuto dietu drzim po druhykrat, a to s odstupom takmer tri roky. Prvykrat som schudla dokopy aj s tou udrziavacou 90-dnovou 23kg. Bola som neskutocne stastna. Dnes mam este len 11.den a uz mam 2kg dole. Drzim Vam vsetkym palce, je to uzasny pocit, ked viem, ze je nas viac :))

sisa86

ahojte zienky aj ja som sa po treti krat dala na tuto dietu a vzdy som s nou schudla aj bez pohybu,ale prvy krat som cvicila kauzdy druhy den a za mesiac som schudla 8kil.momentalne mam treti tyzden a uz nejake 4kg isli dolu a citim sa vyborne.co sa tyka jedal ja si napr.na uhlohydraty zvyknem dat normalnu kuraciu polievku s rezancami,samozrejme bez masa a ako sladku veceru si zvyknem kupit sladke pecivo namiesto zakuskov a na vitaminy mam rada detsku vyzivu.Chcela by som sa opytat co jedavate na skroby okrem ryze a zemiakov?a este ci si niektora zvyknete dat napr.cez vikend 2dc vinka,myslim,ze to nie je az take strasne alebo to ma nejaky extra vplyv na dietu?dakujem za odpovede.
tak nech sa dari,vase prispevky ma pozitivne motivuju.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk