Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Anička

Ahoj Sylvia,ano aj aj mám problémy s vodným dňom a preto niekedy spomínam tie prehrešky.Telo neoklameš.30.3.mám vodný deň aj 90deň diety,ale budem pokračovať ďalej,lebo mi vyhovuje to denné striedanie.

Sylvia77

Ahojte dievcence, druhy vodovy den je za mnou, s tazkou biedou som ho vcera prezila. Horsie vsak bolo dnesne rano, ked som sa zobudila cela mokra, totalne oslabena, hned som letela do sprchy. Bola som tak slaba a tak som sa triasla, ze som sa nedokazala ani obliect. Musela som sa po 60dnoch po prvy krat NORMALNE naranajkovat, lebo by som nebola schopna zajst ani autom do prace. Teraz je osem hodin, a citim sa fajn. Nema niekto z Vas podobnu skusenost po vodovom dni ?
Papa

Helus

Mila Lutska mala by si zacat opat 1 dnom bielkovinovym,a ist od zaciatku celych 90 dni,kvoli metabolizmu.Drzim ti palceky,nech sa nastartujes.

Anička

Ahojte,ach aká škoda, že nie sme z jedného mesta to by sa chudlo.Ale aj tak ,to že tu píšete mi veľmi pomáha.Tie sladkosti si ozaj treba odpustiť-teší ma vždy sacharidový deň. Zajtra mám zeleninový.Hlad zapíjam vodou,naučila som sa držať pitný režim aj v zime. Vydržte ,ten ľahší pocit stojí za to, vrátila sa mi energia,som živšia atď. Vydržte aj s prehreškami,ale vydržte.

Lutska

Ahojte, dlho som neprispela, pretoze som bola zlaaaa, az sa za seba hanbim. Vydrzala som 5 tyzdnov, schudla 6 kil....a potom som si dala 3 tyzdne..... "cokolvek den"....by som to nazvala. Mala som navstevu a cele dni sme behali po meste, jedli v restikach, aj v mekaci, jedla som dost sladkeho....no proste som to nezvladla. Co je ale zaujimave pribrala som naspat len 1 kilo. Teraz sa chcem vratit naspat na dietku...len neviem kde zacat....ci od zaciatku, alebo zacnem vodovym dnom a budem pokracovat od druheho mesiaca.....poradite?

Helus

alise tak ti gratulujem k vodicke.Aj ja mam rotanu uz doma tyzden,tak som zvedava.ja chodim aj plavat.inac dnes som z sa vazial,a mam o 100 g menej.Smiesna cifra,ale aspon sa to dole pod 70 pohlo.Mala som presne 70.Tak som zvedava,ked sa ty odvazis,kolko si dala dole dokopy.verim ze to pomoze nakopnut dievcata.prajem ti pekny dnicek.

alise

Tak ja som prvý vodný den zvládla v pohode... aby som celý deň nepila len cistu vodu, tak som si do nej pridala nastruhany zazvor- ktorý tiež podporuje chudnutie a citron. Celý den my sice skvrkalo v bruchu- aj ked som pila neurekom, ale zvladla som to... pitny den mi az tak nevadi... snazila som sa už pred 90 dnovou mat vzdy 1 den v tyzdni pitny- pre precistenie organizmu... Helus, važim sa len raz za tyzden, ale asi zacnem aj ja kazdy vikend, asi to je lepsie...ja sa tiez dost hybem, a v robote uz aj rotanu pouzivam :) vyborna vec, bo ma aspon chrbat tak neboli zo sedenia :) drzim palce vsetkym a tesim sa aj na ostatných uspechy :)

Alex265

ahojte, tak od dnes sa k vam pridavam,uz mi taketo stravovanie pomohlo dat dole 6 kg za 6 tyzdnov a bolo to skveleeee :) naspat som pribrala vdaka svojen pazravosti sladkeho a mala som minimum pohybu.teraz uz 2 mesiace chodim cvicit a mam aj viac chuti a energie, takze sa tesim na konecny vysledok.potrebujem dat dole aspon 10 kg,ale na zaciatok staci aj 5,aby som sa citila lepsie :)takze odteraz vas budem sledovat uz aj ja a tesit sa s vami z dosiahnutych vysledkov, vela stastia :)

Helus

Alise drzim ti palceky,aby si to dneska vydrzala.Som zvedava,ako to bude po vodnom dni u teba.Ako casto sa vazis?ja 1x do tyzdna.Prajem ti pekny a nicim nerusenny dnicek,nech to zvladnes v pohodicke.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk