Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

alise

Dnes mám prvý vodný deň, tak mi držte palce, nech to zvladnem, ale psychicky som odhodlana, tak by to nemal byt problem. Rano som stala na vahu- po 28 dnoch a mala som 3 kila dole... cakala som viac- pravdu povedat, po tom, co som tu poprecitovala vase prispevky a nakolko som neporusovala prehreskami, mozno obcas len pol deci mlieka v kave...ale nevadi, pokracujem odhodlana dalej, myslim, že aj pred tromi rokmi, ked som ju prvý krat držala to bolo tak isto a najviac som zhodila medzi 29 a 50 dnom, vtedy to slo zo mna len tak dole... vecer fitko a aerobick- trosku energie nabrat... vzdy ked odtial odchadzam mam chut este utekat, a tak si este aj doma zacvicim...Držim palce aj ja Vam vsetkym a s chutou kila dole :)

Helus

Anicka mas pravdu,toto forum nuti sa zamysliet nad sebou,ako zmenit stravovanie.Precitas si jedalnicky inych dievcat,a skusenosti ohladom chudnutia,a priberania naspet.Je o ludoch,co chceu spravit so sebou zmenu.

Anička

Ahojte,dík siwonka,presne tak to som aj uvarila v ovocný deň dobrú zeleninovú polievku,telo si už zvyklo na ľahkú stravu a hl.na brokolicu na rôzne spôsoby.Verím, že 80% je v stravovaní a ostatné v pohybe.Už mi to abnormálne maškrtenie nechýba. Dnes mám zeleninový deň-niečo s kapustou.Vydržte,chudnutie začína v hlave a v obchode-už nekupujem rôzne sladké somarinky,ktoré ma doma lákali. Píšte, pomáha to tým čo chcú...

Helus

siwonka pohyb mam v praci pracujem za obsluznym pultom,chodim plavat,dom a cvicim na fit lopte,a mam aj rotanu.Ale tesim sa uz na zahradu,budem okopavat a makat na nej.

siwonka

a kolko si uz dala dole? ja sa chystam zajtra rano važim tak som zvedava.. si zapisujem aj kolko svalov som nabrala a kolko slo dole tuku :D tak sa vzdy tešim na sobotu rano

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk